2737
2734
عنوان

خدایا برای تو که کاری نداره 😔😔😔

242 بازدید | 25 پست

سلام ...خوبین بچه ها؟؟...میشه برام دعا کنین با مردی که میخوام ازدواج کنم تو سال جدید ...ای وای که من دارم له میشم از این انتظار😔😔😔😔

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله بهش برسی🌹

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2728
2738
منم همینطورم😔😔😔😔😔😔😔ناامید

نمیدونم ایراد کارم کجاست که خدابهم نمیده 

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
میخوایید یه گروه تلگرامی بزنیم ختم بگیریم؟هرروز واسه مشکل یک نفر 

امتحان کردیم بچه ها نمیمونن

۱۴ نفر بشیم نفری ۱۰۰۰ تا صلوات بفرستیم به نیت  مشکل بانی اون روز ...این روال تا ۱۴ روز

موافقم

2706