2737
2739
عنوان

جاریا چقد این‌همه‌بد جنس هستن

513 بازدید | 29 پست

دیشب پسر برادر شوهرم ابله مرغان گرفته برداشته اورده خونه مادر شوهرم در حالی پریشب مادر شوهرم گفته بود نمیان به خاطر اینکه ابله مرغان گرفته پسرش رفتیم دیدیم اونجا نشستن پسرم من ۱۵ ماهشه امکان داره اونم بگیره اگ۶ میدونستم اونا میرن من‌نمیرفتم . حالا اگه پسره‌من‌ابله‌مرغان داشت باید یه ماه قرنطینه میشد اعصابم خرده از حرص 

وا چقدر بی فکرن 

نمیدونم احتمال گرفتنش هست چون بالاخره واگیره 

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه جاری دارم برعکس من اصلا زبون نداره ساکت و آروم.... اما چون مادرشوهرم بیشتر دوسش داره به خونش تشنه م😡😡

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
2738

خب باید مراعات کرد من اگه سرما بخورم یا نمیرم یا اگه برم باور کن داخل خونه هم ماسک میزنم اما من باردار بودم هم جاری هم پسرش شدیدا سرما خورده بودن اومده بودن مهمونی بحث جاری بودن نیست فقط یکم درک میخواد وگرنه من با جاریم مشکلی ندارم

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔

دیشب جاریه منم یه حرفی زد که خیلی ناراحت شدم...

بحث آجیل بود..همسرم گفت که مانخریدیم و هرجا بریم عیددیدنی هم آجیل نمیخوریم.فقط میوه و شیرینی...جاریم برگشت گفت ماهم فقط به کسایی آجیل میدیم که خونشون آجیل خوردیم.اینم از جاریه من😑

یه جاری دارم برعکس من اصلا زبون نداره ساکت و آروم.... اما چون مادرشوهرم بیشتر دوسش داره به خون ...

خودت داری حسنش میگی توقع داری دوسش نداشته باشه؟!

حس خوب این که پاییزی باشی😊🍁 با دوتا جوجوی پاییزی🍁🥀
2706