2733
2734

شوهرم هر سال،سال تحویل و ۱۳ بدرو سرکاره و فقط ۲ روز خونه اس دو طول سالم وقتی برای من نمیذاره 

امروزم سرکاره بهش گفتم بیا برای من یه سبزه بیار اولش گفت باشه باز زنگ زد گفت نمیتونم‌بیام سرم شلوغه تو بیا برا منم ناهار بیار منم گفتم نمیام خودت بیا ببر نمیخوامم چیزی بیاری برا من 

الان زنگ زده من گشنمه پاشو غذا بیار برام‌منم گفتم نمیام گف پس منم ناهار نمیخورم گفتم نخور 

الان عذاب وجدان دارم بنظررتون برم براش ناهار ببرم یا نه 

نگین الکی لج کردی چون واقعا خسته شدم از بس همیشه توی خونه نشستم همه مراسما و هر جا رفتیمو بهم زهر کرده امشبم که سال تحویله باز پیش من نیست فقط فکرش کاره منم باردارم و دلم میخواد شوهرم پیشم باشه حداقل برا سال تحویل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کارش چیه؟خوب تو برو پیشش..کاش شوهرمنم میرفت سرکار من میرفتم پیش مامانم.

عمده فروشی ماهی میزنه قبل از عید بقیه شم سرکار خودشه 

مامانم پیشم نیست من اینجا تنهام و غریب هیشکی نزدیکم نیست

سلام

منم خیلی کم همسرم رو میبینم

تابیرونن،که هیچ. وقتی هم خونه ان دائم پای کامپیوتر و .... درحال رسیدگی به امورات کاری

زندگیه دیگه، خیلی ها اینطورن

سخت نگیرین. برین باهم ناهار بخورین خوش باشین

یه روزی حسرت این روزا رو میخوریم

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2738
وااااای همه همینن دگ . دگ دوره ای نیست مرد بباد پیشت . حداقل این شب عیدی ک شب کاسبیه کوتاه بیا . اوق ...

آخه اصلا سر فرصتی نیس که من برنامه بچینم همیشه سرکاره منم تو این شهر غریبم و تنها دلم میخواد حداقل سال تحویل یا ۱۳ بدر پیش من باشه 

ناهارو ور دار ببر بگین بخندین ی روز خاطره دار بشه

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

لحن حرف زدنش خوب نیس یعنی چی گشنمه برام غذا بیار، منم بودم خوشم نمیومد، حالا جدا از اینا وقتی اصن خونه نیس چرا عیدو نمیری پیش خونواده ت؟ یعنی نمیزاره؟ خیلی نامردیه که، اون دلش میخاد کار کنه یه سره شاید تو دلت نخاد بشینی بیکار خونه.عجبا

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗