2737
2739
عنوان

امسال عید و خراب کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 97 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خانوادم گفتم بدشون میاد نه در حدی که مذهبی باشن و فلان خودشون نمبخورن ولی بیشتر حرفاش حانوادمو ناراح ...

آها ! 

خوب آدم مست حرفاش همینه و کنترل عقلش دست الکله. نه عقلش! این که واضحه 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
شما که میگی قبل از ازدواج اطلاع داشتی که میخورده!خب قبول نمیکردی عزیزم 

درست بخونینید واقعا حوصله توضبح ندارم گفتم میخورد ۶سال نخورده بود قبلشم در حد مهمونی میخورد نه مست الان دوستاش 

خواهر شوهرش نیستی خدایی

خانوم منطق داری خانوادش و خودش مشروب خور نیستن زن ادم مست شده ..چ خاهر شوهری منطق داشته باشی متوجه میشی این زن باید مرد رو ببره ان ای جایی ترک کنه ن عید و زهر کنه ن اینکه بیاد بگ اینطوری ...😕😕😐😐😐

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
2740

اه اه بعضی ها شورشو در اوردن بابا بیچاره اومده کمی سبک شه چرا نمک رو زخمش میپاشین چرا شوهر کردی چرا ال کردی واسه خونوادت متاسفم بس کنید دیگه.حالا انگار خودشون انتخابشون حرف نداره 

ماهم آدم مست ديديم كي اين اراجيفو رديف ميكنن؟اتفاقا همه چي هم ميفهمن،ميفهمن دقيق چي ميگن،اون واسه فيلماست،يه نوع سرخوشي وشادي پيدا ميكنن ولي نه در اين حدبنظر منم شوهرت ميفهميده چي ميگفته پدرومادرت كوتاه اومدن اين حرفو زد بايد دوتا ميزدن زيرگوشش يقشو ميگرفتن پرت ميكردن از خونه بيرون ميگفتن هروقت آدم شدي برگرد سراغ زن وبچت

اللهم صَل علي محمد وآل محمد

حالا جدا از بحث عید 

شما باید ببریش پیش مشاور یا خودت بری ک کمکش کنی ترک کنه 

با دعوا تو خانوادهش ک چیزس حل نمیشه عزیزم

ما را به دعا کاش فراموش نسازند    رندان سحرخیز که صاحب نفسانند         💙 خوب بمونیم حتی اگه دیگران تلاش کنن برای بد شدنمون 💙  " فراموشت نمیکنیم تو را ک برای امنیت ما جان فدا کردی "
2706