2737
2739
عنوان

خانما 😊😊😊😊😊😊😊بیاین یلحظع

171 بازدید | 25 پست

بعد از شیردهی و زایمان

چند ماه بعدش فهمیدید که حامله اید؟بدون اینکه پری شده باشید؟؟؟؟؟🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌

واسه سلامتی بچم لطفا یه صلوات بفرستید ....اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی دوقلوهام ۲۲ماهه بودن دو ماه بود از شیر گرفته بودمشون فهمیدم باردارم....الان دو قلوها ۵ساله و سومی ۲ساله هست😎

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2731
کجاش مبهمه

اینکه کسی تو دوران شیردهی دوباره باردار بشه خیلی کمه. جنبه عام نداره. یه جوری پرسیدید انگار همه فوری باردار شدن و بچه شیر به شیره دارن!

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
وقتی دوقلوهام ۲۲ماهه بودن دو ماه بود از شیر گرفته بودمشون فهمیدم باردارم....الان دو قلوها ۵ساله و سو ...

من ۲۲ مرداد سزارین شدم..تا ابان لکه بینی داشتم .بعدش خوب شدم .یبار دیگه خونریزی شدید داشتم دوماه بعدش و الانم بازم نشدم هنوز. امکان بارداری هست.؟

اینکه کسی تو دوران شیردهی دوباره باردار بشه خیلی کمه. جنبه عام نداره. یه جوری پرسیدید انگار همه فوری ...

وا..من سوالم از اون دسته خانمای بوده که با وجود شیردهی و بدون قاعدگی حامله شدن

2738
عزیزم بی بی چک استفاده کن

راستش حدود سه چارماه پیش زدم منفی بوده..دی ماه پری خیلی شدید شدم که بزور بند امد..نمیدونم حاملم یا نه.مطمین نیستم باشم که بیبی چک بزنم..از طرفیم شک دارم

جاریم دخترش یکساله بود،پریودم نمیشد چون آمپول جلوگیری از  بارداری میزد، اما فهمید که سه ماهه با ...

وا مگه آمپول مطمئن نیست؟

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
جاریم دخترش یکساله بود،پریودم نمیشد چون آمپول جلوگیری از  بارداری میزد، اما فهمید که سه ماهه با ...

هیچ علائمی نداشت؟که بفهمه بارداره؟

راستش حدود سه چارماه پیش زدم منفی بوده..دی ماه پری خیلی شدید شدم که بزور بند امد..نمیدونم حاملم یا ن ...

بی بی بزنی مطمئن میشی عزیزم‌ 

پسرم ، فرشته ی نازم، ۱۴ اسفند ۹۷ زمینی شد. خدایا مراقبش باش 💟
هیچ علائمی نداشت؟که بفهمه بارداره؟

نه اصن هیچ علائمی نداشت, فقط همون روز ک فهمید بارداره ضعف کرده بود و از حال رفته بود بعدش آزمایش داد فهمیدبارداره

پسرم ، فرشته ی نازم، ۱۴ اسفند ۹۷ زمینی شد. خدایا مراقبش باش 💟
2706