2737
2739
عنوان

کمکککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 50 پست
ایشون اومد تو تاپیک من  من به شوخی حسین را نوشته بودم حصین من خودم عاشق امام حسینم چنان جوی ...

اشکال نداره عزیزم ناراحت نباشین اینجامیاییم ی کم حال و هوامون عوض بشه دعوا ن عزیزم

کاربر قدیمی ام آینازم😍
بد حرف زدن 🤣 تاپیک تعطیل شد و معلوم نمیشه تو هی فحش میدادی من محل نمیگذاشتم

اکی باشه شما راست میگی داوری ما با خدا تمام

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هیچ فحشی ندادم فقط پاسخ جواب های زننده شما را دادم 

اسکرینهاشو برای نی نی یار فرستادم، ببینه کی فحش داد و کی سکوت کرد

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3    

تیکر لاغری⏰ وزن شروع: ۸۷💙 وزن کنونی: ۷۶.۲💖 وزنم در آغازسال ۹۹: ۷۴.۵💚 وزنم در تولد ۳۵ سالگیم: ۶۷💛 وزنم تا پایان تابستان: ۶۱ 💜
2731
اشکال نداره عزیزم ناراحت نباشین اینجامیاییم ی کم حال و هوامون عوض بشه دعوا ن عزیزم

بله ولی بعضیا مثل ایشون میان حال خوش دیگرانو فقط خراب کنن

من اسکرین از ۱۰۶ تا لایکی که گرفته بودم گداشتم که بخندیم ایشون اومد جو تاپیکمو تغییر داد

تیکر لاغری⏰ وزن شروع: ۸۷💙 وزن کنونی: ۷۶.۲💖 وزنم در آغازسال ۹۹: ۷۴.۵💚 وزنم در تولد ۳۵ سالگیم: ۶۷💛 وزنم تا پایان تابستان: ۶۱ 💜

من قصد نداشتم ادامه بدم ایشون پای دختر های من رو وسط کشید مجبور شدم جواب بدم وگرنه منم میام وقت فراغت استفاده کنم از سایت و حال و هوام عوض بشه

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
من قصد نداشتم ادامه بدم ایشون پای دختر های من رو وسط کشید مجبور شدم جواب بدم وگرنه منم میام وقت فراغ ...

از مچگیریها و تاپیک کلاهبرداری و کامنتهات تو تاپیک بیغرص من و ... معلومه که فققققط برای حال و هوا عوض شدن میای

2738
از مچگیریها و تاپیک کلاهبرداری و کامنتهات تو تاپیک بیغرص من و ... معلومه که فققققط برای حال و هوا عو ...

واقعا نمی دونم چرا ادامه میدی روز قیامت همو می بینیم اگر حق با شما باشه من مجازات میشم پس بحثی نداریم

من قصد نداشتم ادامه بدم ایشون پای دختر های من رو وسط کشید مجبور شدم جواب بدم وگرنه منم میام وقت فراغ ...

خیلی بده پای بچه ادمو وسط بکشن 

یه بیشرف چند وقت پیش به دختر من توهین کرد

مامی بهار و بهراد  
واقعا نمی دونم چرا ادامه میدی روز قیامت همو می بینیم اگر حق با شما باشه من مجازات میشم پس بحثی نداری ...

حتما همینطوره شک نکن

فقط دیگه اسمتو نبینم که اصلا حوصله ادمهای مسمومی چون تورا ندارم

نت و خاموش کن کاراتو انجام بده

آره عزیزم تاپیک مال 1 سال پیش ست کارای امسالم رو انجام دادم ممنون عزیزم

واقعا نمی دونم چرا ادامه میدی روز قیامت همو می بینیم اگر حق با شما باشه من مجازات میشم پس بحثی نداری ...

ولش کن گلم جوابشو نده

از آدم دروغگو نپرس چرا دروغ گفته ....چون با یه دروغ دیگه قانعت میکنه....😉😊
2706