2737
2734
۳۲ سالمه ولی اصلا بهم نمیخوره  همه فک میکنن ۲۶ یا ۲۷ سالمه  خیییییلی خیلی ......... ...

ا 😢😢😢😢😢

بیین دوستامون چیا گفتن

میگن ب دیوارا حرفانو بگو

ب اتفاقای بد فک کن

شایی واست ج اب بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باید خودتو درست کنی مثل من البته من دوباره دارم اونطوری میشم ولی نمیزارم ایندفعه من کاری که کر ...

منم ی مدت خوب شدم

البته شاید ی مدت تلقین یوده

الان خراب تر شدم ی حوری ک حوصله پاشدنم ندارم

همش میگم خب تهش ک چی

ا 😢😢😢😢😢 بیین دوستامون چیا گفتن میگن ب دیوارا حرفانو بگو ب اتفاقای بد فک کن شایی واست ج اب ب ...

دو ساله دارم همین کارارو میکنم 

هر روز خودمو خر میکنم انرژی میدم به خودم باز پامیشم الکی میگم میخندم باز یه چیزی میشه انگار کوبیده میشم زمین. 

امسال هیچی نخریدم برای سفره، اصلاپهن نمیکنم

هی تو خلوتم با مامانم حرف میزنم گریه میکنم 

ولی نمیشه .... 

خیییییلی خستم و حس میکنم روی آرامش رو هیچ وقت نمیبینم 

وااای ولش کن 

سر حرف دلمو بگیرم نی نی یار خودش میاد بهم میگه ببند دیگه😄

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
2731
بگو عزیزم  مم درکت میکنم بگو ک خالی شی  من بهت گوش میدم

نه گل من 

همین قدر که گفتم بسه عزیز دلم 

ممنون از تاپیکت قشنگم 😍

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
2738
فدات شم حس و خال عید ندارم نمیدونم چرا با اینک سنم کمه وای اینقد زود پیر شدم 

چند سالته؟ 

23

وای سنی نداری عزیزم 

من تو این سن کیف دنیارو میکردم 

دو ساله مشکل پیش اومده که اندازه ی همه ی سالها بس بود برام . امییییدوارم تمام مشکلاتت حل بشه 

دلگیریت برطرف بشه گلم