2733
2739
چرا عزیزم میترسی بشین و به هیچی فکر نکن تو تنهای با خدا با خودت حتی با دیوارا حرف بزن خالی شی چون به ...

وایییییی تو چقد شبیه منی

منم همینا حالمو بدتر میکنه همش فکر فکر فکر ب گذشتخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا این بار میخوام نبخشم خیلی دلمو شکوندن این حقه من نبود

با خواهرت کار ندارم.اما با مادرت اشتی کن عشقم.حتی اگه پشته خواهرتو گرفت

کینه ای نیستم ولی الزایمرم ندارم.
2731

منو دلم آرامش میخواد و ذهن بی فکر 

خیییلی خسته ام 

دو ساله تو مشکلم 

دارم خل میشم دیگه 

موهای من خیییلی مشکیه ، هرجا میرم فک میکنن رنگ کردم

الان به قدری سفید شده که دارم دیوونه میشم ☹️

هیچ وقت فکر نمیکردم به نقطه ای که الان هستم برسم 

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
وایییییی تو چقد شبیه منی منم همینا حالمو بدتر میکنه همش فکر فکر فکر ب گذشتخ

چه بد عزیزم پیدونم خیلی سخته 😭☹خوب شده بودم تونستم کنترلش کنم ولی دوباره برگشته میدونم کسی هم جز خودم نمیتونه بهم کمک کنه ولی الان دیگه به ته رسیدم نمیدونم چیکار کنم خوب شم فقط میخوام یه سره بخوابم و پا نشم☹😭خدا کمکمون کنه

2738
چه بد عزیزم پیدونم خیلی سخته 😭☹خوب شده بودم تونستم کنترلش کنم ولی دوباره برگشته میدونم کسی هم جز خو ...

منم روزی 16 ساعت خابم

بقشیو ک بیدارم

با هندزفریم حال میکنم 

با هیچ کس حرفی ندارم

هیچچ کس

چقد امشب همه حال دلشون مثل من بارونیه چن سالته؟

۳۲ سالمه ولی اصلا بهم نمیخوره 

همه فک میکنن ۲۶ یا ۲۷ سالمه 

خیییییلی خیلی ......... . . .😭

دوست دارم برم یه جا با تمام قدرت داد بزنم 

حس میکنم تا گلو پرم 

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
منم روزی 16 ساعت خابم بقشیو ک بیدارم با هندزفریم حال میکنم  با هیچ کس حرفی ندارم هیچچ کس

عزیزم باید خودتو درست کنی مثل من البته من دوباره دارم اونطوری میشم ولی نمیزارم ایندفعه من کاری که کردم این بود یه برنامه روزانه واسه خودم درست کردم و ساعت فلان پاشم و فلان کارو کنم و بهترین چیزی که کمکم کرد کتاب خوندن بود

2706