2737
2739

الان همه میان از گ و ز ی دناشون میگن😐

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صدای باد واژن برای اولین بار😐😐😐 ینی پودرررر میشییی😂😂😂

صداش چجوریه؟ شبیه باد معده ست؟

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2728

من 1 بار تو جمع بودیم خیلی گرم بود منم گفتم ای بابا نصفه شب حموم کردم الان کلی عرق کردم توروخدا باز کنید در و پنجره رو. 

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.

چرا اولین کامنت این نوع تاپیکا زود اینو میگییید😐

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2738

الان همه میان میگن تو اتاق مشغول بودن ویکی از خاندان شوهر وارد شده. ماشالله درهاشون هیچ کدوم قفلم نداره😑😑😑😑

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️
چرا اولین کامنت این نوع تاپیکا زود اینو میگییید😐

تجربه ثابت کرده اینوخب

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

دقيقا، كاش بانمك بود حداقل، واقعا بي مزه ترين كامنت هايي كه ديدم در مورد گو.. اينا بوده اه اه🤢

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
2706