2733
2734
عنوان

اگه برمیگشتید عقب با شوهرتون ازدواج میکردید؟ چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 1649 بازدید | 143 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون عاشقش نیستی منم عاشقش نیستم...

اوهوم شاید فقط دوسش دارم.....مثلا میبینم دوستام عاشقن یارو میگه روسریتو بیار جلو یا زوددبرو خونه توو دلشون قنج میره از خوشحالی ....ولی اگه اینارو شوهرم بم بگه عصبی میشم

من همیشه آرزوی مرگش میکنم الان طلاق عاطفی هستیم 

بگو ای کافران. من نمیپرستم آنچه شما میپرستید. با افتخار عاشق امام حسین (ع) هستم. و دست گداییمو فقط در خونه اربابم دراز میکنم. 
2731
اره.....

خب من از اول  واقعا دوسش داشتم الان 7 ساله باهاش  هستم هنوز زنگ تلفن  به صدا درمیاد اسمشو میبینم قلبم میزنه  ولییییی......  

خيلييييي کاستی داره  خی دوسش دارم چیکار کنم 

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2740
خب تو دوستی از بودن باهاش لذت میبردی؟

نه همش دعوا می کردیم...وابستش بودم الانم همین طور...اونم وابستس و واسم می میره هرکاری هم برام می کنه خونه ماشین همه جی از صفر شروع کرد خرید به اسمم زد ولی عصبیه داد میزنه ابرو میبره وحشیه قاطیه...زود قاطی  می کنه واصلا براش مهم نیس جلو همه آبروریزی می کنه از خانوادم بدش میااااد

چرا نذاش؟؟ بنظرم اگه شوهرت یکم آزادترت میذاش اینو نمیگفتی 😜 چند سالگی ازدواج کردی؟

اره دیگه ازادم نمیزاره منم چون متولد بهمنم یکی از خصوصیاتم اینه که دوست دارم مستقل و آزاد باشم و از تنگنا موندن متنفرم

۱۸ سالگی نامزد کردم ۲۰ سالگی عروسی

درحال حاضر نگار ۲۱ سال دارم در خدمت شما  

مامانم میگه چون تازه ازدواج کردی شوهرت حساسه سرت زمان که بگذره خوب میشه

2706