2737
2739
عنوان

دعوای زن و شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1676 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فردا روز شوهرته آگه میتونی باهاش آشتی کن برای خوب بودن عیدتون تلاش کن

انقدر تو دعواهاش فحشای رکیک ب خانواده م میگه ک نمیخام سر ب تنش باشه عوضی

ماه قبل ۳۰۰تومن حدودا براش دارو ترک سیگار خریدم .بی لیاقت

2731
ای خواهر .شوهر من ۱۵سال خرج پدر مادر داد من رنگ عیدی ک سالی ی بارم میدادن بهش و ندیدیدم الانم برا ...

نه بابا نظر من یک ماه بنایی داشتیم همین کوچه بالای هستم نگفتم یه شب شام بیاید خونمون خودش می بینه مثل سگ کم محل میکنم بازم براشون دم تکون میده به بار بهش گفتم ایشالله یکی مثله خودتون گیر خواهران بیاد گفت برا کسی بد نخواه گفتم مگه شما بدین سپردم به خدا 

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.
شما هم زحمت کشیدین شاید از باطن زندگی خانواده شوهرتون خبر ندارین

چه باطنی داییمه خیر سرش امشب به مامانم گفتم واداشت بگیره یه زده ناراحت نمیشم بس که ازشون زخم خوردم حالم بهم میخوره ازشون آنقدر که من بهشون خوبی کردم یه سر سوزن اونا نکردم برا من

2740
چه باطنی داییمه خیر سرش امشب به مامانم گفتم واداشت بگیره یه زده ناراحت نمیشم بس که ازشون زخم خوردم ح ...

داداشت بمیره

دقیقا اینم ریشه در خانواده ش داره جنگ و دعوا اصل اساسی زندگیشون بوده پر از درگیری و کشمکش بودن بر ...

من سریع پشیمون میشم و عذر خواهی می کتم ولی چ فایده گند می خوره تو روزمون

امیدوارم کم کم خوب بشم فقط شوهرم مثل من نشه ک زندگیم داغون بشه

من سریع پشیمون میشم و عذر خواهی می کتم ولی چ فایده گند می خوره تو روزمون امیدوارم کم کم خوب بشم فقط ...

دردم همینه که من امشب همین کارو کردم

فکر نمیکنم فردا روز خوبی داشته باشم 

از خودم خجالت میکشم که سر پوست پرتغال دعوی کردیم

2706