2737
2739
عنوان

دعوای زن و شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1675 بازدید | 61 پست
تمام دعواهامون سرچیزای الکی بود انقدر الکین که بعضی وقتا وسط دعوا می خندم دیشب داشتیم دعوا می کردی ...

کاش شوهر منم اینجوری یود

سراسر  کینه س

فوق العاده بدهن

و ب طرز فجیعی عصبی میشه

اگه بگم چکار کرد سر ی موضوع یی اهمیت همه میگن روانیه

حالا من بعضی وقتا که مثل شما رفتار میکنم حرفم رو قبول نمیکنه بعد توی یه مهمونی یا مجلسی حرف منو از ط ...

من ک الان باهاش قهرم

هیچ سالی یادم‌نمیاد شب عید خون ب دل من نکرده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین شب بچه های کاکاش رفتن تو کوچه ترقه بازی با پای پرخاک اومدن روفرشم و... من ناراحت شدم ی کلمه گفتم چراومدین با. پای کثیف البته باعصبانیت شوهرم زورش گرفته قهرکرده دلم میخواد الان یک بزنم تو گوش شوهرم که سرهرچیزی زود ناراحت میشه حق ندارم بگم چرا اینجور شده و... 

...... 
2731
کاش شوهر منم اینجوری یود سراسر  کینه س فوق العاده بدهن و ب طرز فجیعی عصبی میشه اگه بگم چکار ...

بین منو شوهرم من دیوونه هستم و اذیت می کنم 😞

همش هم ریشه توی خانواده ام داره انقدر مادر و پدرم قهر می کنن تصورم از ازدواج همین بود 

می خوام اینجوری نباشم ولی توی موقعیت عین مادر و پدرم می شم 😒😒

خانم ها به نظرتو نباید من ناراحت بشم من کلا هر چی این ماه حقوق گرفتم رفتم برا خونه خرید کردم دریغ از یه جفت جوراب برا خودم که واقعا یه سری چیزم لازم دارم اما نخریدم حالا آقا شرکتشون مرغ داده یواشکی برده برا باباش اینا شما بودینبودین ناراحت نمی شودین میکه ندارن والا هم خونه دارن هم ماشین خواهرشم کار میکنه از این ناراحتم که مگه من وظیفهم بوده براش خرید کنم که چون ما داریم ببریم برا اونا مگه برام چیکار کردم منم زحمت میکشممیکشم که دارم 

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.
2740
منم همین شب بچه های کاکاش رفتن تو کوچه ترقه بازی با پای پرخاک اومدن روفرشم و... من ناراحت شدم ی کلمه ...

آخهخیلی خونه رو تمیزکرده بودم دلم نمیخواس زود کثیف بشه لااقل دو روز لازم نباشه تمیزکنی

...... 
بین منو شوهرم من دیوونه هستم و اذیت می کنم 😞 همش هم ریشه توی خانواده ام داره انقدر مادر و پدرم قهر ...

دقیقا اینم ریشه در خانواده ش داره

جنگ و دعوا اصل اساسی زندگیشون بوده

پر از درگیری و کشمکش بودن

بر خلاف ما

خودت تحریک نمیکنی 

نه بابا مگه بیکارم فقط دنباله هر چیزیه که حرف بزنه که من نگم این لاله بابام همینجوریه تو اوج محبتم که بهش میکنم بازم حرف داره بزنه واقعا خسته شدم سر بچم که دیدنم کرده آنقدر حرص می خورم که یه سکته مغذی رو رد کرم

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.
خانم ها به نظرتو نباید من ناراحت بشم من کلا هر چی این ماه حقوق گرفتم رفتم برا خونه خرید کردم دریغ از ...

ای خواهر .شوهر من ۱۵سال خرج پدر مادر داد

من رنگ عیدی ک سالی ی بارم میدادن بهش و ندیدیدم

الانم برا خواهر متاهلش همه کاری میکنه و میگه پرستار مادرم بوده.نداره

بیخیال

پدر مادرشن 

بهش بگو قبلش نظر منم بپرس 

2706