2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یا خدا چطوری دلتون اومد سه تومن پول لباس بدین بیچاره شوهرت 

عزیزم لباس خیلی گرون بود امسال دیگه چاره ای هم نبود چون واقعا احتیاج داشتیم شوهرم طفلکی امسال هیچی برای خودش نخرید 

بامن چنان کن کز بعد مرگم باخود نگویی ای کاش آن روز...

دوتا مانتو قیمت مناسب گرفتم شد ۳۵۰

کفش ۷۵

دوتا شال گرفتم یکی ۶۰یکی ۱۸۰

کیفمم شد ۶۵

یه جورابم شد ۶تومن

شلوارمم ۷۵

ریاضیم ضعیفه نمدونم جمعش چقدر نیشه😂

ها راستی یه نگین تزئین ناخنم گرفتم شد ۲تومن😅

زندگی خیلی خیلی به کام ماست😍منتها نه خودش....چیزش😕
عزیزم لباس خیلی گرون بود امسال دیگه چاره ای هم نبود چون واقعا احتیاج داشتیم شوهرم طفلکی امسال هیچی ب ...

نه شما گرون خریدین اگه کمتر و ارزون تر میخریدین اون طفلک هم چیزی میخرید 😆

هیچی نخریدم اصلا با اینکه پولم داشتم .از بین چیزتیی که داشتم یه ست جدید ترکیب کردم .دوق خریدم اصلاااا نداشتم در  صمن .فقط موهامو رنگ کردم ۲۰۰ ت 

دخترم دو دست لباس با کفش حدود ۵۰۰ 

شوهرمم چیزی نخرید حوصله خرید تو شلوعی نداره واسشم مهم نیس

ته خانواده با ذوقیم ما

وزن اولیه ۷۸🤗🤗🤗  وزن هدف۶۵ 😍😍😍              شروع کالری شماری ۹۸.۱.۱۹  با تاپیک بامداد خمار👌

صفر 

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام
2706