2733
2734

من اعتقادی به خرید عید ندارم 

البته به این دلیله ک اصلا از خرید خوشم نمیاد چه برسه به اینکه تو شلوغی عید برم خرید:))

امسالم فقط یه پیراهن و کفش مجلسی گرفتم اونم بخاطر مهمونی ختم اونم با اجبار خالم😂

نزدیک سیصد شد

اصولاً خرید کردنام یا وقتیه ک به یه چیزی واقعا نیاز دارم و دیگ باید بخرم یا با یکی دیگ (و برای اون شخص )میریم خرید از یچیز ی برای خودم خوشم میاد میخرم

مارو دور ننداز  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
ماشالله خوب دست همتون پوله ایشالله بیشترم بشه ولی پس این بی پولی و فقری که میگن کو پس؟

آره والا چطوری با حقوق دو سه تومن اینطور خرج میکنن من موندم یکی دومیلیون پول لباس که فردا بشه کهنه چطور دلشون میاد 😯😯

من دوتا مانتو تو مشهد خریدیم دو تاشون صد تومن عکسش بزارم باور نمیکنی کلی هم مانتو و شلوار نو دارم از سالهای قبل وقتی کهنه نشدن چرا بخریم 

نزدیک 700 

ولی طی 6 ماه که خورد خورد خریدم

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2706