2733
2734
عنوان

صحنه تکراری

165 بازدید | 36 پست

میدونم که برای همتون اتفاق افتاده که بعضی وقتات چیزی میشنوید و یا میبینید 

میگید که عه من این صحنرو یادمه انگار قبلا دیدمش

این خیلی جالبه بنظر من و دوست دارم بیشتر درموردش بدونم اگه میدونید چیزی بگید در ضمن من پسرم نگید بعدا چرا نکفتی اوا خاک به سرم و این حرفا 😐😐

اوا خاک ب سرم

برم چادر سر کنم😆

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب شاید توی پارالل ورلد برات اتفاق افتاده

نظریه جهان های موازی که فیزیک کوانتوم بیس اونو تشکیل داده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش

استادمون قبلا می‌گفت مغز دوتا حافظه داره کوتاه و بلند وقتی نمیدونم یکی از حافظه ها پر میشه مث لیوان که سرریز میشه اون صحنه ها یادت میاد .دقیق یادم نمیاد ولی واسه منم خیلی اتفاق افتاده

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

واس من برعکسه؛من یه وختایی ک ب خانوادم خیره میشم و زوم میکنم حس میکنم نمیشناسمشون؛خیلی حس بدیه

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
2738
واس من برعکسه؛من یه وختایی ک ب خانوادم خیره میشم و زوم میکنم حس میکنم نمیشناسمشون؛خیلی حس بدیه

پروفایلت بچه خودتع؟😍😍😍

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
آره گلم😍

وااای عزیزم چه نازه هزار ماشاالله خدا حفظش کنه ایشالله چقد گوگولیه😘😘😘

2706