2737
2734
عنوان

بچه ها شما عید خونه ی فامیلای همسرتون میرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 826 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خانه خاله ودایی خودم میرم شوهرمم میادخودش دوست داره

خانواده شوهرم کلاتوی روابط اجتماعی عیرعادین 

مثلاجاریم بامادرشوهرم وخواهرشوهرام دعواکرده بچه من که بدنیاامده رانیامدخونمون الان6ماه دخترم منم عیدنمیرم خونشون برای مهمونی هاکه جاریم مادرشوهروخواهرشوهرمادعوت میکردمارادعوت نمیکرداماسرقهرودعواهش ماراباانهاجمع کرده

ازخانواده همسرمم فقط خانه یکی ازعموهاش میریم

ولی خانه عموهای خودمم چون احترام زیادمیذارن وبااینکه دوساله خونشون نشده بودبریم عیدچون شاعل بودیم ومسافرت میرفتیم ولی بچه مون به دنیاامدهمان 10روزاول امدن امسال قراره بریم 

وااای خدا کنه من یه شوهر پیدا کنم قوم و خویش نداشته باشه چون خودمون اهله سفریم خونه ی قوم و خویش ها نمیریم یا مااز اونها خوشمون نمیاد یا اونها از ما 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
2731

در کل چون هردو شاغلیم خیلی رفت و آمد با کسی نداریم فقط خانواده مون و یکی دوتا از دوستامون . 

منم از شهر غریبم و هیچ دلیلی نمیبینم پاشم عید رو برم خونه فامیلاشون ضمنا اینم بگم چون فقط روز اول عید اینجا هستیم بقیشو میریم شهری که خونوادم هستن  پس کسی نمیاد خونمون

حالا شوهرم میگه تو با کارات دلمو میشکنی 😕

یک بار ماه و قسمت من کن.. 

2738

شوهرمن عقدکه بودیم اگه خودم میگفتم میام خونتون میگفت بیااگه هیچی نمیگفتم اصلااصرارنمیکردولج کنه بگه توخانه مانیامدی منم نمیام خونتون میگفت هرجاراحتی بیااذیت نمیکنم خیلی خوشم امدازان حرفش وبعدش هفته یی یکباررفتم 

در کل چون هردو شاغلیم خیلی رفت و آمد با کسی نداریم فقط خانواده مون و یکی دوتا از دوستامون .  م ...

خب بگوبه جاش من اومدم شهر تو زندگی میکنم 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم

اره. چرا نرم. از فامیلای خودم بامحبت تر و مهربونترن. با سر میرم

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

فامیلاشون حتی تماس چشمی هم با آدم برقرار نمیکنن هیچ حرف و صحبتی با من رد و بدل نمیشه فقط با همدیگه حرف میزنن و من بشدت احساس غریبی میکنم بینشون

یک بار ماه و قسمت من کن..