2737
2739
عنوان

چه شوهر لوسی داشتم

1062 بازدید | 54 پست

داره مامانش از بچگیش میگه میگه تا ۱۳ سالگی روپام لالاییش میکردمو غذاشو با قاشق کوچیک میخورده 

شایدم اون لوس نیس من خیلی متکی به خود بودم 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوزم لوسه میره دکتر میاد ازدروغ میگه واااای امپول زدم سه تا و دوتا سرم مامان 

بعدکهدمیبینمش نه جای سرمه نه امپول

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
2731
خالا شخصیت شوهرت چطوره

هنوزم خودشو برامامانش خیلی لوس میکنه

2738
هنوزم لوسه میره دکتر میاد ازدروغ میگه واااای امپول زدم سه تا و دوتا سرم مامان  بعدکهدمیبینمش ن ...

😂😂😂 بهش توجه کن که اینکارا نکنه طفلی😁

شخصیت تنها چیزیه که واقعی یا مجازی نداره🙂💚
احتمالا تک پسر هست

تک پسرنیس ولی بچه اوله و خیلی واسه دنیا اومدنش نذرونیازکردن

هنوزم خودشو برامامانش خیلی لوس میکنه

بچه اي كه تا ١٣سالگي با قاشق چايخوري غذا ميدادن دهنش آروغشو ميگرفتن بعيد ميدونم حالا حالا ها مرد شه😐😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706