2737
2734
عنوان

پخت و پز مهمونی مادر حشمت تموم شد...😒

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 34 پست
مياد گيييج ميشه از بو ميخورتش  گيجتر ميشه از سنگينى و چربى، يه خواب راحت ميره🤣

حالا کلسترول و قندم داره چندوقت پیشم عمل باز قلب انجام داد توusa

ولی عب نداره سیرترشی بعدش میدم بخوره میشوره میبره😆

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
حالا کلسترول و قندم داره چندوقت پیشم عمل باز قلب انجام داد توusa ولی عب نداره سیرترشی بعدش میدم بخو ...

يه وخ بلا ملايى سرش نياد از چشم تو ببينن!

ولى سير ترشيه خوبه كمى متعادلش ميكنه

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
يه وخ بلا ملايى سرش نياد از چشم تو ببينن! ولى سير ترشيه خوبه كمى متعادلش ميكنه

وا به من چه من سر پیازم یا ته پیاز 

دیگه عمرشو کرده سوری جون  دیگه سن که میره بالا فشار میاد به چندجا😆

وا به من چه من سر پیازم یا ته پیاز  دیگه عمرشو کرده سوری جون  دیگه سن که میره بالا فشار م ...

خخخ😁😁

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2740
سیرالب و کله پاچه با کیک بستنی😁😁😁 عزیزم چای دستی ۲۰۰ تومن کله پاچه گوشت میزاشتی باکلاس تر بود

نه اینا از فرنگستون میان بزار غذای اصیل ایرانی بدم بهشون 😆اونجا که از این چیا نیس کع بخورن

حالا خيال پردازى ميكنى چرا مادرشوهر رو فرستادى يو اس آ؟؟ بهتر نبود خودت ميرفتى اونجا مادرشوهر ايران ميبود؟؟

2706