2737
2734
عنوان

درد واژن تو هفته26 حرکات نی نی پایین شکمم حس میشه لطفا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 7591 بازدید | 22 پست
برا دردات هم منیزیم بخور قرصه جوشانشو من هرروز میخورم خیلی تاثیر داره و شبا هم موز
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااااااااای MOZHAN جون راست میگی ؟ یعنی تکون که میخوری درد استخوان واژن و داری؟ یعنی جای نگرانی نداره؟ آخه نی نی من همیشه تو پهلوهام خوب تکون میخورد اما الان همش زیر شکمم خیلی کم و ریز تکون میخوره گاهی با درده
ارهههههه اون استخوانع عانه دردش منو کشته شبا مخصوصا
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.
2742
میدونم چی میگی تا نی نی ها دنیا بیاین ما پیر میشیم از نگرانی من پریرو. از صبح نی نی تکون نخورذ هی شیرینی خوردم اصلا خانم جا خوش کرده بود دیگه زنک زدم برم دکتر و اینقدر بهش التماس کردم یه قر اومد برام
دلنیا من الان باردارم که پسره. همش حرکاتشو پایین حس میکنم. ولی سر دخترم بیشتر حرکاتش بالا بود

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

2740