2733
2734
عنوان

من یکاری کردم

92 بازدید | 3 پست

چند روز پیش داییم اینا اومدن بهد بزور مامانمو برد کمیته امداد من گفتم نرید عموهام میشنون ناراحت میشن .

ما اوموراتمون میگذره

همشم برای خودش تقلا میکنع 

وام کمیته رو میخواد 

یدونه خونه داریم یساله هی میگ بفروشید اونجارو 

بهش میگم وقتی نشستیم توش چرا 

بهشون میگم نون مارو شما که نمیدید

چیکار دارید برگشته زنداییم میگ ما نون اضافی نداریم 

داد زد گف بی احترامی کرد الان زهرا اینجا بود جوابت و میداد 

میره خونه ابجیم میگ گاز و حاجی دست دوم خریده؟

میگم خب ۷ ساله داره کار میکنه 

به مامانم میگ چرا حاجی زنده بود برات دندون نزاشت 

مامانم میگ من چمیدونستم میخوادبمیره 

برگشته میگ مگ نگفته بود بهت  🙄

منم اونا رفتن گریه کردم گلوم درد گرفت  حرصم درومده بود پیام دادم دیگ نیاید خونمون بدم میاد ازتون همش تو زندگیمون دخالت میکنید بشما چربطی داره ما خونه رو بفروشیم یا ن یدونه خون رم نمیتونید ببینید

داییم زنگ زد ب مامانم گف پیامشو ب داداشش و عموهاش میفرستم میرم خونه داداشش میگم این مگ بزرگتر نداره بمن فحش داده 

نمیدونم استوری گزاشته داییا ارث خواهرو میخورن 

اصلا نزاشتم کصخلم مگ دوستام مسخرم کنن

عیب نداره خودتو ناراحت نکن... خب حالا گفتی دیگه... ولی هرکی بهت حرف زد بگو من از زندگی مادرم دفاع کردم از اینکه خونه رو بفروشیم دیگه نمیتونیم بخریم دربدر میشیم... نمیخام مادرم محتاج کسی بشه... من نمیخاستم بی احترامی کنم ب کسی یا دخالت کنم ولی ی کاری کردین ک ادم مجبور بشه حرف بزنه... من وقتی پدر ندارم دیگه منم باید مواطب مادرم باشم... مادرم اول بچه هاشو داره بعد بقیه خانوادشووووو... ی روز اگ ما دربدر بشیم نه عموها نه دایی ها مارو نگه نمیدارن کسی ک بهمون خرجی نمیده... من اگ این حرفارو زدم بخاطر احترام و ابروی مادرم هست... مجبور شدم بگم واقعا عدر خاهی میکنم ولی بشرطی ک دیگه اتفاقاااا شماها مادرمو هی اذیت نکنید الکی هم دلسوزی نکنید.... اینارو ب همه بگو اگ بهت چیزی گفتن دقیقا حفظ کن بگو

من مستانه هستم در واقع عضو کوچکی هستم و تازه وارد اینجاشدم... بنده درواقع تمام تجربیات و مدرکهارو ی جورایی دارم یا درحال خوندن درس هستم یا مدرکشو گرفتم ... دستیار روانشناس. دستیار وکیل. کمک پرستار و بهیار . طب سنتی.  خیاطی ی مقداری. معاون و معلم مدرسه و مشاوره دانشگاه و روابط عمومی و غیر... اگر بتونم دوس دارم همینجوری مشاوره بدم و زیاد حوصله ندارم ک توضیح بدم چیکاره ام و هی تاپیک بزنم.  تقریبا سنمم بالاست... یااااعلییییی مدد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731