2733
2739
عنوان

خدایا من چرا انقدر دلرحم شدم

297 بازدید | 24 پست

یه ماهی قرمز از وان افتاد اقاهه با ملاقه تلاش میکرد بگیرتش کل بدنش زخمی شد

وسط خیابون بغض کردم

شوک چهار شنبه سوری نشون میداد صدا جیغ پسربچه شنیدم بغض کردم 

ماهی نخریدم که مبادا بمیره

پرنده م مرد ، خودمو ظالم خطاب کردم که از پدرو مادرش جداش کردم کلی هم گریه کردم

بابام ناخنش کبود شد بغض کردم

شوهرم همش سرکاره و حتی وقت خوابیدن نداره خیلی ناراحت میشم 

یه نفرو میبینم بچش سقط شده پا به پاش گریه میکنم

جوجه رنگیا رو میبینم که انداختن تو پلاستیک بچه هام تو خیابون قرش میدن ، انقدر جیک جیک میکنه که دیگه جون نداره ، واقعا اشکم دراومد

تاپیک دیشب از خاطرات بد بچه هاشون میگفتن 

بازم زدم زیر گریه ، خودمو جای مادرا میزاشتم که چجوری مریضی بچه هاشونو میبینن

اصن یه وضعیه ، اشکم دم مشکمه

حالا یاد گرفتم کنترل میکنم که گریه نکنم یا درحد یکی دو قطره اشک

چیکار کنم ؟؟؟

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخی  چقد گوگولی هستی😂

خیلیییی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
اين نشونه قلب پاكته😍

مرسی عزیزم

خیلی دلنازک شدم 😔

تو از من  شدیدتری منم تقریبا همینجوریم... میبینم پروانه ها میخورن بع ماشین دلم میسوزع واسه هرچیزی بغض میکنم و ناراحت میشم

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
2738

منم اینجوری ام شدیدا هم نگران جوجه رنگی هام وقتی دست یه بچه تو پلاستیک میبینم میگم خدایا عاقبتشون چی میشه، و میدونم اکثرا زجرکش میشن، از وقتی هم باردار شدم بدتر شدم تو سرما نگران شوهرمم ک میره بیرون سردشه تو گرما هم میگم وای خدا تو گرما و شرجی چکار میکنه بیچاره، کلا منم اینجوری ام همیشه هم میگم کاش اینجوری نبودم

خوبه که 

نه خوب نیست

گاهی اصلا نمیتونم حرف بزنم

چون همسرم از گریه خیلی بدش میاد بغض گلومو خفه میکنه

تو از من  شدیدتری منم تقریبا همینجوریم... میبینم پروانه ها میخورن بع ماشین دلم میسوزع واسه هرچی ...

بغض خیلی بده 

گاهی سردرد های فجیع میگیرم

احساس داشتن خوبه حالا ما شما قشنگه کمی بیشتره.

همش عذاب میکشم😔

منم اینجوری ام شدیدا هم نگران جوجه رنگی هام وقتی دست یه بچه تو پلاستیک میبینم میگم خدایا عاقبتشون چی ...

انقدر از دست پدرو مادرا عصبانی میشم که چرا میگیرن آخه

با خودم شرط گذاشتم به هیچ وجه برای بچم جوجه نگیرم

بغض خیلی بده  گاهی سردرد های فجیع میگیرم

درسته ‌..‌‌.. 

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
2706