2737
2739
عنوان

ایست قلبی جنین

2106 بازدید | 20 پست

امروز رفتم غربالگری گفتن جنین مرده ایست قلبی کرده 

الانم تعطیلاته 

ممکنه سونو اشتباه کرده باشه 

اخه چرا ایشکلی شد 

خدا دیگه منو دوست نداره خسته شدم دیگه 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 

اگر واقعا درست تشخیص داده باشن که احتمال خطاش کمه، جنین مشکل قلبی داشته. هیچوقت نگو خدا منو دوست نداره. اتفاقا خدا خیلی دوست داشته که نذاشته نینیت مشکل دار به دنیا بیاد، اونوقت شبانه روزت میشد غصه خوردن برا اون. ایشالا به زودی خدا بهت یه نینی سالم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلایی که سال ۹۵ سر من اومد جنینم ۹ هفته و دو روزه ایست قلبی کرده بود من ۱۲ هفته فهمیدم .غصه نخور عزیزم خدا جاشو با خوشی برات پر میکنه .باز عجله نکن بعد تعطیلات یه سونو بده البته اکثرا دقیق میگن

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌
2728

خدا بهت صبر بده...بمیرم واسه دلت غصه نخور حتما حکمتی بوده عزیزم

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
2740
نمیدونم بخدا بچم سالمه سالم بود همه ازمایشها و سونوها عالی بود بعضی وقتا فکر میکنم حتما خدا منو دوست ...

عجيبه ادم دلواپس ميشه،ديگه باردارنشدي؟

خداي مهربونم شکرت که منم لايق دونستي  
جنین که سالم بود . کلی ازمایش دادم گفتن احتمالا مشکل انعقادی بوده ولی بازم صددرصد مشخص نشد

ان شاالله به زودي مامان بشي وبه خوشي فارغ بشي

خداي مهربونم شکرت که منم لايق دونستي