2737
2734
عنوان

اونایی که از زایمان طبیعی میخان بدونن

| مشاهده متن کامل بحث + 1984 بازدید | 98 پست

بچه اولم درشت بود 4200 بود  و طبیعی دنیا آوردمش اگه دوباره باردار شم  و بچم درش باشه میتونم  سزارین کنم یا چون اولی تونستم طبیعی به دنیا بیارم دومی هم میگن میتونی 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
بچه اولم درشت بود 4200 بود  و طبیعی دنیا آوردمش اگه دوباره باردار شم  و بچم درش باشه میتون ...

چند ساعت اتاق زايمان بودي

خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند ساعت اتاق زايمان بودي

از ساعت 3 من درد کشیدم 7 سانت باز شده بود تا 8 شب به دنیا اومد 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
اره تو مطب بهش گفتم هرچقدر بخواى ميدم فقط سزارينم كن گفت اصلا حرفشم نزن

دکتر من پرسید سزارین میخوای کنی یا طبیعی منم گفتم سز نوشت تو دفترش☺ب همین راحتی

من جایے باختم ڪه فڪر ڪردم دارم به آرزو هام میرسم.
2731

بنظرم اصلا درست نیست که بزور. میگن طبیعی بیار 

فرت هم مثال زنای خارجیو میزنن ک طبیعی میزان 

فکر نمیکنن اون زن اروپایی تا میفهمن بارداره تمام کلاس های بارداریش رایگانه دولت چقدر کمک میکنه 

بعدشم ادم عاقل تا جایی ک امکانش هست باید. نزاره بدنش درد بکشه 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

شما دکترت کیبود. عزیز ؟تهران ؟

بچها من از زایمان طبیعی خیلی میترسم وهرشب کابوسش میبینم 

نظرتون درمورد زایمان بدون درد باروش اسپینال چیه؟؟؟

بیا تا جوانم بده رخ نشانم  که این زندگانی وفایی ندارد  الهم عجل لولیک الفرج 
2740

خوش ب حالت كاش واسه منم كسى قبول ميكرد سزارين كنه ك الان اقدام كنم  

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
عزیزم از اشناها و دوستات بپرس 

من بندرعباسم عزيزم زير نظر دكتر رجايى بودم سر اولى ك دكتر رجايى ب شدت با سزارين مخالفه

الان ميخوام اقدام كنم واسه باردارى ميخوام برم زير نظر دكتر علوى اون سزارين ميكنه اما شوهرم نميذاره ميگه اين دكتر نامدارى نيست معلوم نيست بعدش عفونت كنى و چه بلايى سرت بياد

دكتر مينو رجايى خيلى كارش خوبه شناخته شدس اما بديش اينه ك با سزارين مخالفه ب من ميگفت تو ك جوونى مشكلى هم ندارى دوتا زور بزنى باز ميشى راحت زايمان ميكنى بعدم زودتر شير از سينت مياد اينجورى خودت راحتترى من سزارين نميكنم اما قول ميدم واسه زايمانت هرساعتى ك باشه حتى نيمه شب خودم ميام كنارت ترس دلت بريزه

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
من بندرعباسم عزيزم زير نظر دكتر رجايى بودم سر اولى ك دكتر رجايى ب شدت با سزارين مخالفه الان ميخوام ...

مگه سزارین کنی شیر. نداری؟

مگه سزارین کنی شیر. نداری؟

شير ديرتر جارى ميشه

اما طبيعى زود شير ميريزه از سينت