2737
2739
عنوان

واای مائده خیلی جیگره 😍😍

531 بازدید | 30 پست

عاشقشم ،

هیکلش ک بیسته خیلیم قشنگ میرقصه اگ این روانی ها میزاشتن برقصه بیچاره رو زندانی کردمگن انگار قتل کرده بود دختر ۱۷ ساله😒

قیافشم خیلی نازه وااای😍😍😍

امروز تو پیج اینستاش بودم رفته یود خانه سالمندان ،هرکسم براش پست گذاشته بود با مهزبونی جوابشو داده بود ،واقعا دختر خوبیه😘

نظر منه عا البته

تو مثل من رویاتو میبافی                                           با دست من موهاتو میبافی 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نطرم اصلا بلد نیست برقصه اتفاقا

همش به خودش میپیچه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728

منم ازش خوشم مياد ولى ديدى كه بدبخت توبه كرد دهنشو سرويس كردن

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2738

رقص یه هنره تمرین و پشتکار می خواد بعد تو این ایران خراب شده مثل جنایت کار باهاشون رفتار می کنن کاش این ممارست برای دستگیری رو واسه اختلاس گرا و زمین خوارا داشتن

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 🌱
منم ازش خوشم مياد ولى ديدى كه بدبخت توبه كرد دهنشو سرويس كردن

اره بیچاره 😞تو ایران باید استعداد هاتو بزاری در کوزه ابشو بخوری😒

تو مثل من رویاتو میبافی                                           با دست من موهاتو میبافی 💔
واااااای خدا من هنوز باورم نمیشه 17 ساشه،ینی یه سال از من بزرگتره؟ فکر میکردم 25 عه خیلی خوشگله من ...

اره خیلی نازه 😍

اره بیچاره 😞تو ایران باید استعداد هاتو بزاری در کوزه ابشو بخوری😒

دقيقا 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2706