2733
2734
بیشتر بوی بدن چینی ها ناشی از دستشویی بدون آب و بدون کاغذ و دستماله. ...    

نه بابا انقد ادویه هاشون تندو بوداره .. بووو نمیدن خودشون .. اما خونشون کثیفههههه

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اروپایی هاهم با اب خودشونو نمیشورن بعد دستشویی ولی بو نمیدن

چرا خودشون نمیشورن😮😮😮

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
ژله هم از اب استخون گاو درست میشه دیگ برا همین برا چاق شدن خوبه 

گاو قابل خوردنه . اما خوک مضره . خود وزارت بهداشت کشورا میگن نخورین .

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

((تا نرفتید قضاوت نکنید ))یعنی چی؟همه دنیا میدونن آسیای شرقی حشرات به راحتی خورده میشن .تایلند فکر کنم این چیزا بیشتره .به عنوان خوراک های خیابانی بیشتر هست تا غذایی که تو خونه بپزن .از رو مستندهایی که دیدیم میگیم بعد هم چین یه میلیارد جمعیت داره با تنوع غذایی بالا .اینکه برخوردن نداره .....بعد هم کله پاچه رو چندتا کشور دیگه هم میخورن .لهستان هم سوپ سیرابی اش معروفه ....کلا فرهنگ غذایی هر ملت چیز عار و عجیبی محسوب نمیشه برمیگرده به تاریخ و گذشته شون .شکر خدا که به برکت اسلام ما مارو سوسک نمیخوریم و تنها چندشناکمون همین کله پاچه ی باحال و گرونه 😸😸😸😁

2738
یکی از دلایلش غذاشونه. قطعا چیزای دیگه ای هم هست. ولی من که هر دوشونو از نزدیک دیدم می دونم که کره ا ...

چرا خودشونا نمیشورن خو😥

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
خب اون دوستمون براش سوال بود که این قضیه تو چین وکره وژاپن شایعه هست یانه! اصلا ربطی به ایران نداشت ...

اون دوستمون تحت تایر حرفای بقیه تو تاپیک باورش شد که اره حتما صبح ظهر شب سوسک میخورن و من هرچی بهش گفتم ک من رفتم دیدم همچین چیزی نیس باور نکرد خواستم فقط مردم بفهمن هرچقد برای ما تعجب اوره اونا سوسک میخورن شاید برای اونام تعجب اور باشه غذاهای ما همین توهین به هیچکسی نبود چرا حمله میکنید اخه خخخخخخ 

اروپایی هاهم با اب خودشونو نمیشورن بعد دستشویی ولی بو نمیدن

یکی از اقوام چند سال فرانسه درس میخوند و یکی از چیزهایی که همیشه براش عجیب بود بوی بد مردم بوده .نمیگم همه ولی خوب به عنوان یه فرد خارجی براش جلب توجه کرده و همیشه میگه .

چرا خودشون نمیشورن😮😮😮

از خودشون بپرسید😂

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706