2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کوسه محشره خیلی خوشمزه اس  ولی هشت پا نه

هشت پا باید آشپزش بلد باشه.ما دفه اور که درست کردیم اینقد مزه اش مزخرف شد همشو ریختیم دور.ولی بعدا از سرآشپز اونجا که رفتیم پرسیدیم خوب شد

درمورد من همه چیز میتونه تغییر کنه جز اینکه شکمو هستم و میمونم 😋😋😋
2728
میگوام خوشمزس😂

اره میگو هم خوشمزه اس خاویار هم خوبه ولی زیاد خوشمزه نیست

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
2738

چه بی منطق! خوب هر کسی غذای اون یکی براش چندشه ، حالا نباید بگه سوسک چندش؟! خوب چندشه دیگه ، شما که مثلا واقع گرا هستی اینم واقعیت داره که برامون چندشه مهم نیست اونا درباره کله پاچه ما چی فکر می کنن فکر ما در مورد سوسک اونا همینه. همون طور که من سیاسی نیستم خودش یک نوع سیاست محسوب می شه . من تعصب ندارم شما هم خودش یک نوع تعصب محسوب می شه

خودت تصمیم بگیر!   امروز روز خوبی باشه؟   

عه بچه ها یکی ارسطو عامل رو خبر کنه چوچانگشون پیدا شد آخ آخ آخ آخ (با لحن ارسطو )😐😐😐😐😐😐

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
ولي خدايي گوسفند وسوسك وموش يكيه؟سوسك وموش توي فاضلاب پره ولي گوسفند توي كوه ودشت ودمنه،به به دلم كل ...

ن منظورم اینه  ک درسته ما میخوریم ولی کله پاچه ام یکی از غذاهای چندش دنیاس 

2706