2733
2734

اینجام تبریزه تا همین نیم ساعت پیش برف میومد هوام سرده،آی لاو یو پی ام سی  

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ،ایلام آفتابی  هوا عالی    

وای عاشق ایلامم 😍😍😍😍

ولی تا حالا نیومدم😔😔خوش به حالتون

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2731
عکس از برف نیشابور پیلیز

هنوز برف نشسته رو زمین چون زمین گرم بود قبلشم کلی بارون اومد ولی عکس کاپوت ماشین از تو ماشین

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
ماتصمیم گرفتیم تعطیلات بریم مشهد پس سرده هوا...کلی مانتوبا خودم آوردم پیادشون کنم؟    

اره معمولا سرده عیدا

2738
وای عاشق ایلامم 😍😍😍😍 ولی تا حالا نیومدم😔😔خوش به حالتون

طبیعت و کوههای بکر اینجا و گلهای وحشی زیبا  و آسمون آبی این روزها ترکیب فوق العاده یی ساخته 😍

امیدوارم دیگه هیچوقت گردوخاک نباره

هروقت تشریف آوردین

قدمتون سر چشم،خو^ش هاتِی ن🤗

خوش هاتی یعنی خوش آمدین

به ریشه وصل باش و اصل باش!
طبیعت و کوههای بکر اینجا و گلهای وحشی زیبا  و آسمون آبی این روزها ترکیب فوق العاده یی ساخته 😍 ...

اگه خدا بخواد تابستون هر جور شده میام از اول عمرم دارم میگم منو ببرین ایلام کو گوش شنوا

اینجا هم هوا بسیار خنک همراه با ابر  و گاهی هم یک رگباری میاد خودشو به هوا میبنده میگه ما   ...

مشهدی؟

برف این موقع سال فقط باعث سرما زدن درخت گرون شدن میوه میشه اصلا به درد نمی خوره

نه الان بیرجند تو خونم نشستم و کا ملا در غربت ولی خونواده هامون مشهدی اند الان اینجا همه رفتند مسافرت هیچکس اینجا نیست همسرم هم نیست و کلا فضایی غریبی اینجا حاکمه البته همراه با پسرم 

نه الان بیرجند تو خونم نشستم و کا ملا در غربت ولی خونواده هامون مشهدی اند الان اینجا همه رفتند مسافر ...

منم دارم تو ماشین منجمد می شم

2706