2737
2739
اگه خدا بخواد تابستون هر جور شده میام از اول عمرم دارم میگم منو ببرین ایلام کو گوش شنوا

بسلامتی خانوم،

از اسفند تا خرداد ماه هوای اینجا فوق العاده ست

رویش گیاهی بکر

هوای تمیز

بوی گلهای کوهی

آسمان پاک

هر چی از زیبایی اینجا بگم کم گفتم

با وجود همه ی مشکلات اقتصادی و فرهنگی و...

دلمون به آب و هوای اینجا خوش ه

به ریشه وصل باش و اصل باش!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بابا روشن کن  اون بخاری رو من اگه خدا گرم باشه تو زمستان هم کولر میزنم خودت راحت باش

خب ماشین خاموشه یه ماشینم تو 5 سانتیش پارکه تو دنده هم هست رانندگی بلد نیستم این لگن رو روشن کنم

می دونم روشن کنم با ما شین روبه رویی روبوسی می کنه

الان انگشتام سر شده

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

بگیر دنده رو بذار رو حالت وسط یا همون خلاص بعد مطمئن  شو دستی رو بابا کشیدی بعد بگیر ماشینو روشن کن نشد  برو بیرون درها رو قفل  کن برو تو مغازه ای پاساژی از سرما خوردن بهتره

بگیر دنده رو بذار رو حالت وسط یا همون خلاص بعد مطمئن  شو دستی رو بابا کشیدی بعد بگیر ماشینو روش ...

شوهرم اومد روشن کرد دستت درد نکنه

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
خوش به حالت هر دفعه تصمیم میگیرم ماشین لباسشویی مو بزنم به برق ابرها خورشیدو پس میزنن میان ببارن

ما نه بالکن داریم نه حیات عزیزم

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2740