2737
2734
عنوان

چ ضایع ..

228 بازدید | 33 پست

تولدت باشه و بعد واسه خودت کیک بگیری😐😐😐 خیلی ضایعست مگه ن؟اصلا دوست ندارم،کاشکی یکیم منو سوپرایز میکرد،هییی روزگار

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170

بعد هی میگن چرا تولدت نمیگیری،خب لامصبا شما ک میدونین تولدمه یه کیک بگیرین تبریک بگین مگه ادم واسه خودشم تولد میگیره 

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعد هی میگن چرا تولدت نمیگیری،خب لامصبا شما ک میدونین تولدمه یه کیک بگیرین تبریک بگین مگه ادم واسه خ ...

عزیزم تولدت مباااااااارک انشاالله صدوبیست سااال زنده باشی💃💃💃💃💓

من میخوام تااخر امسال باردارشم...😍😍☺

منم شوهرمو دخترمو سوپرایز میکنم هیشگی منو سوپرایز نمیکنه😂😂

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
2738
چرا ضایع؟خودت و دوست داشته باش کارخوبی کردی

نگرفتم،دلم میخاد یکی سوپرایزم کنه،هیچکس یادشم نیست،شوهرمم مث برج زهر ماره اخر عیدی

مرسی عزیزای دلم😍😘💞💞💞🌷💖💖💖💖💖💖

نگرفتم،دلم میخاد یکی سوپرایزم کنه،هیچکس یادشم نیست،شوهرمم مث برج زهر ماره اخر عیدی

تنها نیستی شوهر منم سوپرایز کردن بلد نیست اصن 😂😂

من میخوام تااخر امسال باردارشم...😍😍☺
نه بابا هیچم ضایع نیست  این سورپریز بازیا مد جدیده  اصلش اینه تولد بگیری بقیه بیان شرکت ...

پس امشب کیک بگیرم ؟

2706