2737
2739
عنوان

دارم منفجر میشم یکی راهنمایی کنه

219 بازدید | 24 پست

چند روز پیش خواهرشوهرم به شوهرم حرف زده بود و شوهرمم زد تو گوشش من اخرای دعوا رسیدم و حتی به شوهرم حرف زدم گفتم از تو کوچیکتره مادر نداره نباید میزدیش به خواهرشوهرمم پیام دادم خیلی ناراحت شدم باهات دعوا کرده ناراحت نباش و...اونم جواب نداد امنم چند روزه نمیرم پایین با اینکه جون پدرشوهرم به دخترم بستسو منم اونو خیلی دوست دارم واقعا دلم برا پدرشوهرم تنگ شده ولی چون خواهرشوهرم هست نمیتونم برم پایین حالا اس داده تی و سطل و بزار پشت در پایین به نظرتون چکارکنم چطوری جوابشو بدم که بفمه منم ازش متنفرم به خازر بی ادبیش برادر خودش باهاش دعوا کرده اخم و تخمشو سر من میاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طی رو براش ببر

صورتشو ببوس

بگو اگه میخوای تاکمکت کنم

اون یه دختره مجرده ، ظاهرا مادر هم نداره 

بهش حق بده که گاهی رفتارهای تند داشته باشه  چون تخلیه روحی نمیشه و از کسی محبت نمیبینه

به نظر من کلا سعی کن بیخیال باشی عزیزم. چون تو یه ساختمان هستید از این بحث ها زیاد پیش،میاد، اگه واسه هر حرفی اینجوری خودت رو اذیت کنی زود پیر میشیا...

به نظرم اصلا اهمیت نده یا سطل و تی رو بذار پشت در بدون حرف، یا اصلا نذار...

اصلا نذاری بهتره، بهش بیشتر بی محلی کردی.

خونه پدر شوهرت هم برو، اما اصلا اهمیت نده به خواهر شوهرت.    

2740

استااااارتر جان

تو را خدا باهاش بد برخورد نکن

یکم اون دختره رو درک کنیم 

بابا کتک خورده غیر از اینکه دردش گرفته غرورش خرد شده بعد هم کسی نوازشش نکرده 

یکم به بقیه حق بدیم 

طی رو براش ببر صورتشو ببوس بگو اگه میخوای تاکمکت کنم اون یه دختره مجرده ، ظاهرا مادر هم نداره& ...

نه اینهمه ازش دفاع کردم اون شب شام نخوردم از ناراحتی بعد بهش پیام دادم جوابمو نداد و حالا هم اینجور پیامی داده بدون سلام و..و گفته بزار پشت در یعنی خودت نیای پایین

اهمیت ندادن در این مواقع سخته 

ولی اهمیت نده 

چند روز بگذره هم شما یادت میره هم اون

پس ارامش خودت رو واسه این مسایل نگیر 

برو به پدرشوهرتم سر بزن ،بذار زندگی روال عادیش رو طی کنه 

چون شما کاری نکردی که قایم بشی و رفت و امدت رو قطع کنی 

سرت رو بالا بگیر و بروگ

استااااارتر جان تو را خدا باهاش بد برخورد نکن یکم اون دختره رو درک کنیم  بابا کت ...

یه دونه اروم زد تو گوشش اولا دومااون با من قهر کرده حتی پیام دادممعذرت خواهی هم کردم ولی اون اینجوری برخو د میکنه

2706