2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وا چراهمه نی نی سایت باهم تصمیم گرفتن حلقه و انگشتر عوض کنن!!؟ نه عزیزم نه بده نه بد شگونه این خرافاتو باور نکن..برو هر مدل دوس داری بخر

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
2728

من نشونم تو عقد فروختم 

حلقمم پارسال عوض کردم 

اصلا خوشم نمیومد زشت بودن خاطره خوبی ندارم چون مادر شوهرم بد سلیقه زشت خریده بود 

حلقمم مجبور شدیم سبک برداریم 

آلان بسیار خشنودم 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

بد نیس ولی یادگاریه 

من که دلم نمیخواد عوضش کنم با ابنکه سلیقه جاری عفریته ام بوده 

شمام هرطور دوست داری

خدا تنها امیدمی 🌹امضای سال ۹۸ تیکر عروسیمه باردار نیستم ... م... 
2738

من بخاطر مشکلات مالی همسرم جفتشو فروختم☹البته فدای سرش پولدار میشه میخره.ایراد نداره عزیزم عوض کن 

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...

نکن.یادگاری حیفه.من نگینش افتاده اما بازم دلم نمیاد بفروشم یا عوض کنم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧