2737
2739
الان هشت ماهشه به خدا همه ي اين كارايي ك دوستان ميگن كردم و ميكنم. ميدونم چيزيس نيست دكتر هم ميكه ...

منم اين روزاي شما رو داشتم و دركت ميكنم 

تا ميتوني از نظر جسمي خستش كن و باهاش بازي كن ، حمام ببرش و أسباب بازي موزيكال براش بزار ببين بهتر ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من خیلی اروم‌بود و هست اینقدر ک اگه گریه میکرد صداشو ضبط میکردیم‌ازذوق .الان ۲۳ ماهشه عاشق کارای دخترونه مثل لاک زدن و رژ لب زدن ی روسری میزاره سرش با ی کیف مثلا میره خرید بازیهاشم ارومه ولی فقط خیلی حرف میزنه خخخخخ

بي نهااايت كم صبره

ببين اگه مشكل جسمي داشته باشه گريه و جيغ ممتد داره ولي اگه نق ميزنه مال درد جسمي نيست و مال بيقراريه

بغلش كن سرش رو بزار روي قلب و براش شعر بخونه يا از اين اغوشي ها ببند بزارش توس و سرش رو بزار كنار قلبت تا ارامش بگيره

ارامش خودت هم صد در صد مهمه اگه خيلي خسته ميشي يه وقتايي بزارش پيش كسي خودت استراحت كن كه انرژي داشته باشي اگه مثل كن خودت خسته و عصبي باشي بچه بدتر عصبي ميشه و نا ارومتر ميشه

2728
بچه ای گ گریه میکنه یچیش هست یا دلدرد داره و خودشو جمع میکنه و میپیچه ب خودش نی نی های کولیکی معمو ...

عزیزم دختر منم همش گریه میکنه هنوز دو ماهش نشده همش شیر میخواد یبار تا یساعت و نیم شیر خورد از دهنش سینمو نکشیدم بیرون ببینم چقدر میخوره که همش سرشو سمت سینم میاره و زبون میزنه یعنی شیرم سیرش نمیکنه؟ 

ممنوون از راهنمايبتون، از پوشك ك خوسش نمياد دستشم زياد ميكنه تو گوشش اما گريه نميكنه، همش نق مي ...

بردینش دکتر برا گوشش؟ بچه هایی ک دراز کش شیر میخورن بیشتر از بقیه عفونت گوش میگیرن 

دختر منم خیلی موقع شیر خوردن اذیت میکنه اصلا سینمو نمیگیره اول باید بزور رو مام بخوابونمش بعد بزارم دهنش تا بخوره 

اگ تو بغل بخوام شیر بدم جیغ میکشه و سرشو دور میکنه از سینم اگ دراز کش بخوام شیر بدم که  کلی لگد میزنه بهم و سرشو میگیره اون سمت و روشو اونور میکنه 

منم اين روزاي شما رو داشتم و دركت ميكنم  تا ميتوني از نظر جسمي خستش كن و باهاش بازي كن ، حمام ...

فقط براي چند ثانيه، تو همين چند ثانيش هم انقدرررر خوشحال ميشم ارومهههه، ولي بعد دوباره ميريزه رو سرمم

بيشتر بخاطر خودش دلم ناراحته، ميگم شايد تقصير منه ك اين طوريه شده

2738
فقط براي چند ثانيه، تو همين چند ثانيش هم انقدرررر خوشحال ميشم ارومهههه، ولي بعد دوباره ميريزه رو سرم ...

نه تقصير شما چيه بعضي بچه ها اينطورن

الان پسر من اينقدز مظلوم و خجالتيه اصلا انگار نه انگار اون بچه شر و نا اروم قبليه

الان هشت ماهشه به خدا همه ي اين كارايي ك دوستان ميگن كردم و ميكنم. ميدونم چيزيس نيست دكتر هم ميكه ...

رفلاکس پنهان نداره؟!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
آرزو به دلم موند نیم ساعت رو زمین ساکت باشه همش باید رو پا یا گهواره تکونش بدم

عزيزم خسته نباشي 

من دومي رو از روي اولي تجربه كردم اصلا رو پام نذاشتم وقتي خابش مياد پستونك ميزارم تو دهنش تو پتوش ميپيچمش و ميزارم تو گهوارش خودش ميخابه

بعضي بچه ها دوست دارن حالت قنداقشون كني اينو امتحان كن شايد اروم بگيره 

بردینش دکتر برا گوشش؟ بچه هایی ک دراز کش شیر میخورن بیشتر از بقیه عفونت گوش میگیرن  دختر منم خ ...

دكتر معاينه كرد ولي نگفت عفونت گوش داره

شيرمو فقط در حالت دراز كش و قبل از خوابش ميخوره ، يعني در اصل با شير خوردن به خواب ميره، جور ديگه اي و وقت ديگه اي هم هم نه شير ميخوره و نه ميخوابه 

دكتر معاينه كرد ولي نگفت عفونت گوش داره شيرمو فقط در حالت دراز كش و قبل از خوابش ميخوره ، يعني ...

ببين با يه مشاور صحبت كن كه كمكت كن يه كم قوانين براش بزاري مثلا اگه طاقت داري سريع با اولين گريه نرو سراغش بزار يلد بگيره بايد صبر كنه اولش خيلي گريه ميكنه ولي بعدش ياد ميگيره البته بايد مشاور تاييد كنه كه سنش مناسبه براي اين قانون گذاري ها

مثلا من پسرم الان يه ماهش يه أسباب بازي موزيكال براش خريدم شب موقع خاب ميزارمش تو تختش و أسباب بازي رو روشن ميكنم الان شرطي شده و تا صداي موزيك رو ميشنوه ميدونه وقت خابه و ميخابه 

عزيزم خسته نباشي  من دومي رو از روي اولي تجربه كردم اصلا رو پام نذاشتم وقتي خابش مياد پست ...

وقتی بیداره چرا همش گریه میکنه اخه میدونم تو این سن دل درد داره ولی اخه از صب تا شب که همش نداره نباید این بچه تو بعضی ساعتا آرام باشه

2706