2733
2734
عنوان

واي پشيمونم از طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 3929 بازدید | 166 پست
عزیزم هیچکس نمیتونه بهت کمک کنه جز خودت.  خودت را بساز زندگیتم خود به خود ساخته میشه شوهر من ...

چقدرقشنگ حرف زدی احسنت .خوشم میادواسه مشکلت راه حل پیداکردی .استارترباپاک کردن صورت مسئله وخودکشی چیزی حل نمیشه .فرداهزارتاحرف میندازن پشت سرت که فلانی چراخودشو کشت😏

اونایی که بلندترمیخندن ازبقیه غمگین ترند😂 (😢)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی بگو چطور خودکشی کردی منم بکنم

ای وای؛ بیخیال تو رو خدا

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
2728

شماها فک کنم همتون دهه هشتادی باشین ن؟

شماها رو تو مدرسه چی یادتون میدن ک اینقد بیفکرو توخالی بزرگ شدین؟!

بعدم ک بهتون میگن زود ازدواج کردین 

میگین ن باو من ب اندازه ی زن سی ساله میفهمم!!!

ببین احتمالا ب خاطر مشکل ناباروریشه ک عصبی شده تو هم زیاد سرب سرش میزاری ک اونم میزنت 

نمیدونم ی لحظه دلم براش سوخت ک گفتی خیلی مهربونه و بالا سرت اشک ریخته 

امیدوارم مشکلتون حل شه 

ب خدا قسم با طلاق گرفتن در های بهشت ب روت وا نمیشه 

مردا خیلی نامردن حتی خانوادتم ب یه دید دیگه میبیننت 

فکر بکن دوباره که ایا با طلاق خوشبخت میشی 

بین بد و بدتر  همیشه بد رو انتخاب کن 

شاید مشکل شما با یکم صبوری کردن شما و رفتن مشاور حل بشه تلبته اگ زندگیتونو دوس دارین

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
2740
منم شوهرم روانیم کرده خو 

17 سالتونه هنوز، فکرِ خودکشی دارین😥

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
اره عزیزم چه کنم    

وای خدا؛ ینی چی چ کنی عزیزم؛ نمیدونم چی بگم اخه ولی خودکشی راهش نیس

عزیزم هیچکس نمیتونه بهت کمک کنه جز خودت.  خودت را بساز زندگیتم خود به خود ساخته میشه شوهر من ...

یعنی آدم بشه اونی که شوهرش میخواد؟ بخدا از هفت روز هفته ما پنج روزشو قهریم ودعوا داریم دلم واسه پسرم میسوزه

سردارم خداحافظ......
یعنی آدم بشه اونی که شوهرش میخواد؟ بخدا از هفت روز هفته ما پنج روزشو قهریم ودعوا داریم دلم واسه پسرم ...

منم اینجوریم چیکار کنم 

خدای من شکرت💟💚💜💞💝💚💜💞💚💜💞💜💜💞💚
2706