2737
2739
عنوان

تورو خدا بیاید دارم سکته میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 34 پست
عزیزم چند وقتش بود چه مقدار دارو میدادن

یکسال و شش ماه از یکسالگی بهش میداد 

همگی برای اجابت این دعا صلوات بفرستید(خدایا پدر مادرها رو به وسیله بچهاشون هیچ وقت امتحان نکن)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا خداا عزیزم منم به بچم نوتروپیل میدم تو نت خوندم عوارض نداره اینا رو از کجا میگین؟بچه من مشکلی پید ...

ن فدات این خانوم یدفعه قطعش کرده ک بچه ش اینجوری شده من خودم دپاکین مو قطع کنم سریع تشنج میکنم، این دارو ها یواش یواش دوزش میارن پایین 

عزیزم بچه رو بردن دکتر؟

بله خداروشکر ماله قطع داروش نبود نوتروپیل صرفا یه داروی تقویتی هست.گفت احتمال تشنج خیلی ضعیفه بهش گفتن تشنج از دهان کف بیرون میاد و علائمش مشخصه

همگی برای اجابت این دعا صلوات بفرستید(خدایا پدر مادرها رو به وسیله بچهاشون هیچ وقت امتحان نکن)
2728
بله خداروشکر ماله قطع داروش نبود نوتروپیل صرفا یه داروی تقویتی هست.گفت احتمال تشنج خیلی ضعیفه بهش گف ...

خدارو شکر که چیز خاصی نبوده خیلی ترسیدم گفتم دستی بچه رو با این دارو مریضش میکنیم

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست