2737
2739
عنوان

تورو خدا بیاید دارم سکته میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نترس خانومی منم اینجوری م فقط ی سر برید اورژانس خيالتون راحت شه 

اورژانس زنگ زدم گفت تشنج نیست به نظر شما ببرم اورژانس؟

همگی برای اجابت این دعا صلوات بفرستید(خدایا پدر مادرها رو به وسیله بچهاشون هیچ وقت امتحان نکن)
2740
الان دست و پاش تکون نمیخوره

ن لازم نیست بازم خودتون میدونید، ولی دلیل اصليش اینه ناگهانی قطع شه همه داروهای مربوط به ناحیه سر اینجوری ن اون بجه نباید استرس و فشار عصبی م داشته باشه و بترسه. ب جای اورژانس فردا ببرید پیش دکتر خودش 

ن لازم نیست بازم خودتون میدونید، ولی دلیل اصليش اینه ناگهانی قطع شه همه داروهای مربوط به ناحیه سر ای ...

دکترای گرامی همه رفتن واسه مسافرت عید نیستن تا بعد عید

همگی برای اجابت این دعا صلوات بفرستید(خدایا پدر مادرها رو به وسیله بچهاشون هیچ وقت امتحان نکن)
دکترای گرامی همه رفتن واسه مسافرت عید نیستن تا بعد عید

خب پس صب ببرید اورژانس که دکتر اونجا احتمالا باز داروشو براش تجویز کنه خلاصه خود درمانی نکنید و سرسری رد نشيد چون مجدد عود میکنه و تو بیداری هم پرش میگیره 

خب پس صب ببرید اورژانس که دکتر اونجا احتمالا باز داروشو براش تجویز کنه خلاصه خود درمانی نکنید و سرسر ...

یا خداا عزیزم منم به بچم نوتروپیل میدم تو نت خوندم عوارض نداره اینا رو از کجا میگین؟بچه من مشکلی پیدا نکنه استرس گرفتم 

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
یا خداا عزیزم منم به بچم نوتروپیل میدم تو نت خوندم عوارض نداره اینا رو از کجا میگین؟بچه من مشکلی پید ...

نه عزیزم دادن دارو عوارض نداره ممکنه قطع کردنش عوارض داشته باشه

نه عزیزم دادن دارو عوارض نداره ممکنه قطع کردنش عوارض داشته باشه

عزیزم چند وقتش بود چه مقدار دارو میدادن

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست