2737
2734
عنوان

کادو برای روز مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 66 پست
تولد دختر داییمه برا تولدم یه عطر بیک کوچولو گرفت و یه خو د نویس و یه شاخه گل الان براش یه کیف گرفتم ...

خودت که خوشت میاد نده من بودم نمیدادم😁😁😁یه کادویی درهمون قیمت براش بگیر حالا یاهمون کیف یاهرچی

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت که خوشت میاد نده من بودم نمیدادم😁😁😁یه کادویی درهمون قیمت براش بگیر حالا یاهمون کیف یاهرچی

خخخخخ اره دلم نمیاد راستش

خدای من شکرت💟💚💜💞💝💚💜💞💚💜💞💜💜💞💚
خخخخخ اره دلم نمیاد راستش

زیادتواین موقعیتا گیرکردم😂😂😂والانده مگه عطربیک چنده قیمتش که کادوییوکه خودت دوسش داری بدی بهش،،، من شخصا زیاد براکادوهزینه نمیکنم سعی میکنم یه چی بگیرم دوس داره😊

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2731

الان با 30 تومن میشه  نهااااااایتا یه زیر پوش یا 2 تا جوراب بگیری من میخوام    فقط بهش تبریک بگگگگگگم 😂😂😂  بابامم گفته هر چی بگیرید پس میدم  به خودتون  تهدیدشم همراه با اخم بود 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
عزیزم اگه دیابت دارن با ازمایششون برین مراکزی ک رایگان دستگاه کنترل قند پخش میکنن بهتون دستگاه میدن ...

عزیزم دستگاهشو دارن من میخوام کیت شو بخرم 

الان با 30 تومن میشه  نهااااااایتا یه زیر پوش یا 2 تا جوراب بگیری من میخوام    فقط به ...

خوشبحالت عزیز من الهی تا باشه ازین تهدید ها ها 

2738
زیادتواین موقعیتا گیرکردم😂😂😂والانده مگه عطربیک چنده قیمتش که کادوییوکه خودت دوسش داری بدی بهش،،، ...

یه چیزی به ذهنم رسید 

یه چیزی به ذهنم رسید 

چی ؟ 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2706