2733
2739
عنوان

امان از این خرافات

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 45 پست
من به خاطر چشم خوردن سال ۹۷ دوبار بیمارستان بستری شدم .موهامم کم پشت شد

از کجا میدونی چشت زدن ؟‌ یعنی ادم ها اصلا نباید مریض بشن ؟‌ مرگ و میر چی اونم همش چشه ؟‌ این همه ادم تو جوونی سرطان میگیره میمیره همشون پس چش خوردن ؟‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کجا میدونی چشت زدن ؟‌ یعنی ادم ها اصلا نباید مریض بشن ؟‌ مرگ و میر چی اونم همش چشه ؟‌ این ه ...

یه حدیث از امام صادق هست ک 

اگه ادما چشم بصیرت داشته باشن و برن قبرستون می بینن ک 90 درصد کسایی ک مردن بخاطر چشم زخم هست

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
2728
گربه سیاه جنه .شبا تو آینه نباید نگاه کنی .بچه نباید تو آینه نگاه کنه هوشش کم میشه.عنکبوت جنه .تار ع ...

عزیزم شب اینه نگاه کردن کراهت داره 

حافظه رو کم میکنه 

مستحبات و کراهت های دین رو باید از خرافات جدا کرد 

مثلا مستحبه شبا نشسته اب بخورن 

چون ایستاده سنگ کلیه میاره 

بعد از امیزش مستحبه ادرار کنن تا دچار سنگ مثانه نشن و ...

طلبکارعلیشدند انانکه خود ابوموسی اشعری را انتخاب کردند.... لبیک یا سیدعلی
یه حدیث از امام صادق هست ک  اگه ادما چشم بصیرت داشته باشن و برن قبرستون می بینن ک 90 درصد کسای ...

واقعا ؟؟؟ من از فردا میخوام راه بیوفتم تو خیابون همه رو چشم بزنم جمعیت تهران خیلی زیاد شده خسته شدم از این شلوغی    ا 

واقعا ؟؟؟ من از فردا میخوام راه بیوفتم تو خیابون همه رو چشم بزنم جمعیت تهران خیلی زیاد شده خسته شدم ...

😄😄😄😄

خودتو خسته نکن فرهنگ سازی رو ماها جواب نمیده.سفت و سخت چسبیدیم به عقاید ١۴٠٠ سالمون.

خیلیم ک بخوای پافشاری کنی میگن عه وااا تو کافری مگه؟مگه نمیدونی فلان چیز تو قران اومده😫😫

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم
2738

تو خوابگاه دوست هم اتاقیم زیاد اتاقمون میمود وقتی میخواست بره عطسه میزدم منتظر میموند دومیم بزنم تا بره  من که الرژی داشتم اکثرا موقع رفتنش عطسم میگرفت اخر خودش بیخیال شد دیگه.

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.
😄😄😄😄 خودتو خسته نکن فرهنگ سازی رو ماها جواب نمیده.سفت و سخت چسبیدیم به عقاید ١۴٠٠ سالمون. خیلی ...

بهتره به عقاید هم احترام بزاریم دوست عزیز! شما میتونی بگی من مسلمون نیستم واعتقاد ندارم کسی مجبورتون نمیکنه کافرهم خطاب نمیکنه چون معنی کافر این نیست

اما من مسلمونم به قران اعتقاد دارم واجازه نمیدم کسی بی احترامی کنه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
بهتره به عقاید هم احترام بزاریم دوست عزیز! شما میتونی بگی من مسلمون نیستم واعتقاد ندارم کسی مجبورتون ...

به عقیده کسی توهین نکردم و هیچ وقتم نمیکنم

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم
به عقیده کسی توهین نکردم و هیچ وقتم نمیکنم

همینکه به تمسخر نوشتید یعنی توهین عزیزم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
تو خوابگاه دوست هم اتاقیم زیاد اتاقمون میمود وقتی میخواست بره عطسه میزدم منتظر میموند دومیم بزنم تا ...

یه بار ۱۵-۱۶ سالم بودم با بابام تو ماشین بودیم از در پارکینگ اومدیم بیرون با ماشین داشتیم تو کوچه اروم میرفتیم دیدیم یه پیرزنه داد میزنه اقا وایسا وایسا !! فکر کردیم گربه ای سگی چیزی زیر کردیم بابام ماشین رو نگه داشت شیشه رو داد پایین از زنه پرسید چیزی شده ؟‌  زنه گفت یه چند لحظه صبر کن بعد برو من عطسه کردم صبر اومد !! 

2706