2726
عنوان

امان از این خرافات

448 بازدید | 45 پست

با اینکه تو ایران این همه ادم تحصیل کرده وجود داره ولی از اون ور خرافات هم بیداد میکنه . یه چیزایی ادم میشنوه مخش سوت میکشه چشم شور و نمیدونم فلان چیز بد یمنه ! کی درست میشیم ما ایرانی ها ادعای فرهنگ و تمدنمون میشه ولی افکار هنوز تو ما قبل تاریخ سیر میکنه . عجیب ترین خرافاتی که شنیدید چی بوده ؟‌

چله افتادن که میگن خیلی بنظرم خنده داره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چشم شور هست 

چیرای دیگه هم بعضی هاشون واقعیت داره ولی من خودمو اصلا درگیر این چیزا نمیکنم 

هیچ وقت بهش فکر نکردم هر وقت هر اتفاقی افتاده گفتم قسمت بوده تا بگم یکی چشم  زده 

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
من الان چشت زدم فردا اتفاقی برات افتاد بدون کار من بوده    

نه عزیزم چشم زدن میگن یه اشعه ای از چشم میخورهی به حالهی اطراف آدم که اون آسیب میزنه 

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 

من اهل خرافات نیستم ولی چشم شور واقعیته

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706