2733
2739
عنوان

پول ندارا بیان

816 بازدید | 66 پست

بچه ها بیاین بگین برای صرفه جویی بیشتر تو هزینه ها چکار میکنید؟ خودم اول بگم

گوشت پنج شش ماهه نخریدیم غذای گوشتی فعلا تعطیله مگر اینکه جایی مهمونی باشیم

ی لیست از غذاهای کم خرج تهیه کردم فقط اونا رو درست میکنم متنوع و مغذی هم هست

هله هوله و چیپس و پفک تعطیل. فقط گاهی اوقات برا بچم چوب شور میگیرم

هله هوله خودم براش درست میکنم مثلا پف فیل، چیپس خانگی، برنجک و ...

اسباب بازی بههه هیییچ وجه نمیگیریم بشدت گرونه برای سرگرم کردن بچم میرم سراغ وسایل دور ریختنی براش کاردستی درست میکنم. گاهی اوقات میرم ی بازی فکری تو اینترنت میبینم توضیحاتشو میخونم بعد شبیه شو با کارتن مقوا و چوب بستنی و... درست میکنم بچمم دوست داره همراهی میکنه

لباس هامون اگه تمیز و سالم باشه برا عید چیزی نمیخریم لباسها رو مرتب اتو میکنم اگه پارگی داره میدوزم کسیم براش مهم نیس لباسام نو نیس

امسال عید فقط کفش خریدم چون دیگه نداشتم کلی شال و روسری از قبل داشتم همونا رو. استفاده میکنم

بازم یادم بیاد میگم 

شما چکار میکنید برای صرفه جویی بیشتر؟

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم

دوستان تورو خدا واسه مامانبزرگم 

نفری ۳ تا حمد بخونین 

دیشب رفته تو کمااا ایست قلبی کرده 

سطح هوشیاریش ۳ 

خاهش میکنم

هرکس میخونه بهم بگه و لایک کنه چون میخام بشمارم

لطفا برام بخونین 

منم براتون دعا میکنم 

دعا در حق دیگران ده برابر به خودتون و خانوادتون بر میگرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوستان تورو خدا واسه مامانبزرگم  نفری ۳ تا حمد بخونین  دیشب رفته تو کمااا ایست قلبی کرده ...

خوندم انشالله خوب بشن

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم
2738
دوستان تورو خدا واسه مامانبزرگم  نفری ۳ تا حمد بخونین  دیشب رفته تو کمااا ایست قلبی کرده ...

خوندم عزیزم

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...

عمر دست خداست اگه با دعا و حمد خوندن مشکلات و بیماری حل میشد الان وضع مردم این نبود . 

2706