2733
2739
خونمون ویلایی عین بچه ها قهر میکنه البته قبلش داد و بیداد کردیم گفت اگه ساکت نشی میرمذبیرون میخابم

برو راحت بخواب محلش نذار 😐

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همین کارو کردم چقد بدسانس شوهرم این مدلیه

کار خوبی کردی , هرکدوممون شوهرمون یه مدلیه دیگه , فکر کن مثلا شوهر من 2میلیارد و نیم الان تو حسابشه ولی اجازه نداد برای مامانم که کلی سوغاتی آورده بود برامون یه چیزی بگیرم ببرم , کاری کرد که حتی کادوی روز مادر هم به مامانم ندادم 😕😟

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
2738
کار خوبی کردی , هرکدوممون شوهرمون یه مدلیه دیگه , فکر کن مثلا شوهر من 2میلیارد و نیم الان تو حسابشه ...

ای بابا... هرکی یه ایرادی داره دیگه شوهر منم بددله نمیزاره تنها باپسرم برم بیرون خدا نشناس بددل

سردارم خداحافظ......
ای بابا... هرکی یه ایرادی داره دیگه شوهر منم بددله نمیزاره تنها باپسرم برم بیرون خدا نشناس بددل

منم همینو میگم , ان شاالله خدا به راه راست هدایتشون کنه 😥🙏

ایشالا... یعنی اگه این اخلاقشم بزاره کنار میزارمش روسرم

ان شاالله , مشاوره نرفتی ? من بعضی از مشکلاتم رو با کمک مشاور حل کردم 

2706