2733
2734
عنوان

دعوای شدی با شوهر

380 بازدید | 18 پست

حالم خیلی بد به مرور زمان اینجوری شدم شوهرم یه اخلاق خیلی خیلی بد داره ک هرچی بهش میگم یا ازش میخام‌مثل یه آدم بی رحم رد میکنه حتی قسم میدم میگه نه که نه مثلا امروز گفتم عید نزدیکه بریم بیرون خرید گفت نه ک نه بعد ک کار به دعوا فحش و گریه من کشید بعد دوساعت گفت باشه انقد اینکارو کرده که کاملا ذوق کور شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواسته هاتونو  ب شکل  آرزو  و با ذوق  بگید  و  رد شید 

وااای !!! چقد خوب میشد  ما هم الان بیرون بودیم و خرید میکردیما ....  

کشش هم ندید و بگذرید ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

اصصصلا اصرار نکن ی بار ک درخاست کردی گفت ن دیگییه پیگیر نشو بعضی ها اینجورین هر چی بیشتر اصرار کنی اونا بیشتر انکار میکنن.من از اول با همسرم جوری رفتار کردم ک ی حرف و ی بار میزنم ی بار میگم بیا سره سفره ی بار میگم بچه رو نگه دار یا بریم فلان جا بعدش اصصصلا ب روی خودم نمیارم ولی اگه ن بیاره چیزی نمیگم ولی از دماغش درمیارم.الان دیگه خوب اخلاقمو میشناسه 

زن گرفتنش چی بود  . بزار عید ک تموم شد همچین قشنگ بنشونش سر جاش تا درست رفتار کردنو یاد بگیره

عیدم کوفتم میکنه مثلا میگم بریم خونه داییم میگه نمیام

2706