2737
2734
عنوان

چیکار کنم سایز سینه هام کمتر بشه😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1160 بازدید | 50 پست
تو رابطه ی جنسیت‌ کمتر لمس بشن سینه اب و چربیه و کاهش وزن کوچیکشون میکنه و تو باشگاه از مربی بپرسی ...

ممنونم از راهنماییت عزیزم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره دیگه فرقش مشخصه اون آویزونه اونیکی قلومبه😊

ممنونم از تاریکی رهانیدیم 😂😁

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
عزیزم حیفت نمیاد اونا کوچک کنی؟ یکی ازپون های مهم برای ازدواج یه خانم سینه بزرگه.

آره خب قبول دارم

ولی واقعا دیگه خسته شدم

خیلی تابلوعه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2731
عزیزم حیفت نمیاد اونا کوچک کنی؟ یکی ازپون های مهم برای ازدواج یه خانم سینه بزرگه.

عجب 🙄😐

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
عزیزم ورزشش چجوریه شما بلدی؟

دو کف دستت رو جلوی سینه به هم فشار میدی و رها میکنی.از روزی۵۰ شروع کن و هر روز اضافه کن بستگی به حوصله و تواناییت.خیلی خوبه و ماهیچه سینرو بالا میبره.یا با دودست آرنج هاتو بگیر و به هم به طرف داخل فشار بده

اللهم صلی علی محمد وآل محمد
ماشاالله خودتون هم مشاورهستیدما بایدبیاییم پیشتون مشاوره بگیریم نه اینکه شما بیاییدازما مشاوره بخواه ...

درسته مشاوره خوندم، ولی در مورد فیزیک بدن اطلاعاتی ندارم واقعا 

2738
دو کف دستت رو جلوی سینه به هم فشار میدی و رها میکنی.از روزی۵۰ شروع کن و هر روز اضافه کن بستگی به حوص ...

واقعا ممنونم ❤

اگرمنظورتون خارج ازخونه است با پوشش چادردیگه تابلونخواهدبودبرای محارمتون هم که مشکلی نیست.

دکمه ی وسط لباسم و مانتو هام باز می مونه 

ب خاطر این اذیت میشم

چادری هستم