2737
2734
عنوان

فردا داذم مبرم مشهد😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 876 بازدید | 128 پست

نترس سوییت کرایه ای زیاد هست، امام رضا مهمونشو بیجا نمیذاره😍

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برا منم دعا کن لطفا

پیشاپیش زیارتتونم قبول

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.

زیارتتون قبول پیشاپیش

ولی برای گره های کوری ک ب زندگی هامون افتاده ، حتما دعا کن ....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

تورو به امام رضا واسه سلامتی منو خانوادم و پسرام و اقا امام زمان دعا کن بگو بلا رو دور کن بگو قسمتم کنه 

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍

کلا تو عید شلوغ و گرون میشه تو سایتای مختلف بگرد قیمتا و جاها رو ببین که وقتی اومدین سرگردون نشین

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!

با ماشین خودتون میرین؟

خدایا فندق کوچولوی عزیزم رو به تو می سپارم سالم برسونش بهم ...بی نهایت سپاسگزارم...                                                          اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706