2733
2734
عنوان

بیاید اینجا هر کدوم یه چیز مفید که بلدیمو به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 158956 بازدید | 1538 پست
منم سعی میکنم ولی انگار فایده نداره آخرش دعوا میکنم😑هی میگم‌ با سیاست حرف میزنم ولی نمیتونم خودمو ن ...

من وقتایی که عصبانیم میرم تو اتاق تنها

اروم که شدم میام منطقی مشکلو حل میکنم

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خانومها اگر فکر میکنید بدنتون کمبود ویتامین d داره یا کمبود آهن یا کلسیم خواهشا اهمیت بدید و پیگیر ب ...

ما خانوما هم که همیشه به همه چیز میرسیم جز خودمون 😔😔

واین خیلی بده

اولویت هر زنی باید خودش باشه

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
2738
زشت نیس بگیم.دستت خیسہ؟ 

وقتایی که دست خودمون خیسه رو میگم

اگه کسی خواست دست بده بگیم ببخشید الان دستم خیسه

چون میدونم ممکنه مشکل خیلی خانما باشه... 

برای یبوست کنجد و ماست بخورید. یا یک ق غ تخم کتان آسیاب کنید تو ماست بریزید بخورید

اگه دچار زخم شقاق، خونریزی از مقعد و هموروئید شدید یک تا دو دوره پماد رکتول استفاده کنید 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 🌱
تا میتونید از مالتون انفاق کنید که خدا برکت بده به مالتون حتی اگه تنگ‌دست هستید....حتی۲۰۰تا تک تومن ...

منم معتقدم بخشش پول باعث زیاد شدنش میشه

ی قلم شترر بخرین (من 10 تومن میخرم) با پیاز و چوب دارچین و ادویه های معطر بذارین خوبر بپزه 2_3 ساعت تو زودپز. ی اب پر خاصیت و پر ملات بهتون میده ک میتونین چندبار باهاش خورش و خوراک و سوپ مقوی درست کنین. حتی میتونه جای گوشت رو بگیره تو خورش ها تو این گرونی گوشت.

2706