2733
2739
عنوان

خنده دار ترین صحنه هایی ک دیدین و تو ذهنتون مونده🤪😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 67 پست
میخواستیم بریم قم بلد نبودیم بزرگراهای تهرانم ک باید چند ساعت بری تا دور برگردون داشته باشه.ما نمیدو ...

منم یدفه تو ی شهر دیگ بودم ی ماشین خیلی باکلاس با ی پسر جوون و خوشتیپ وایساد گف خانوم ببخشید من از مشهد میام اینجا آشنا نیستم خیابون فلانی کجاس؟ 

منم میخاستم ضایه نشم گفتم 3 تا خیابون برو جلو چهار تا کوچه بپیچ چپ. بعدش رسیدی ب دوراهی برو سمت راست اونجا ی عوارضی میری سمت لوازم تحریری  چهار تا تابلو جلوتر مقصدتونه😐نمیدونم فازم چی بود دروغ ب این بزرگی گفتم بیچاره سه ساعت حفظ کرد اخرشم نتونس گف یادداشت میکنم😑😑😑خدا منو ببخشه😂😂😂اخه پسره خوشگل بود آدم دوس داشت چند دقیقه بیشتر باهاش حرف بزنه😂😂😂😂

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دانشجو بودیم دوستم حالش بد شد رفتیم اورژانس بعد من سرم پایین بود زل زده بودم به دمپایی های پزشک اورژ ...

😂😂😂😂

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎

فامیلای شوهر من کادوهای درپیتی به همدیگه و به بنده می دن ولی تبلیغاتشون و نحوه ی ارائه شون خیلی پر طمطراقه مثلا واسه پاگشام خونه ی داییش یهو دیدم عروس داییش مثل مارپیچ و تاب می خوره و فش فش می کنه جلو می آد و می قره و یه کادو هم دستش، همشون تشویق و سوت و و جیغ وکف و هورا و این خانومم با کادو حرکات ژانگولری می کرد، بعد که بازش کردم دو تا کاسه سرامیکی قرمز و زرد کوچولو توش بود! یه بار دیگم برادر مادربزرگش واسه خونه نویی مادربزرگ کادو اورده بود وقت باز کردن کادو اصلا رفت رو منبر، شروع کرد به شعر خوندن از مولانا و نقل قول و خاطره گویی که به فلان دلیل و بیسان علت من این کادو رو خریدم آخرش که باز کرد یه تابلو فرش خیلی خیلی کوچیک ماشینی بود با طرح پیرمرد قلیون می کشه تو قهوه خونه خیلی هم بدبافت 😂😂😂😂 کلا تبلیغاتشون بیسته همیشه همینجوری کادو می دن. حالا ما هم کادوی خاصی نمی دیم ولی حداقل دادار دودور نمی کنیم

2731
یه بار اولین بارمون بود توخونه مهمونی دوستانه میدادیم واسه دوستای شوهرم.شوهرم برا سر سفره دوغ پاکتی ...

😂😂😂😂😂😂میگفتی مد شده جدیدا 

2740
اون عروسه خودم بودم😂😂😂🤣🤣🤣🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️😆😆😆

ای بابا😂😂😂😂😂😂

یه بار اولین بارمون بود توخونه مهمونی دوستانه میدادیم واسه دوستای شوهرم.شوهرم برا سر سفره دوغ پاکتی ...

باز بره تو خوبه من یه بار شیر و دوغ قاطی کردم گذاستم جلو مهمونها   

هشدار!که آرامش مارا نخراشي
عاقا ما یه پرنده داشتیم بعد بابا یه روز از قفس اوردش بیرون. نمیدونم چی شد از دستش فرار کرد بعد چون ه ...

😂😂😂😂😂

ینی با صدای بلند خندیدم🤣🤣🤣🤣

دیگه حسابشو بکن من چجوری خودمو خفه کردم صدام نره منی ک ب جرز دیوارم میخندم😑🤣

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤