2737
2739
عنوان

خنده دار ترین صحنه هایی ک دیدین و تو ذهنتون مونده🤪😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 67 پست
ما سه نفر بودیم پای دستگاه، من و دو تا آقا، یهو این با اعتماد به نفس اومد توی آزمایشگاه و خم شد زیر ...

وای خداااا واقعا چقدر وحشتناکهههه

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
بفرمایید اینجا همه خودین😜😜😜

وقتی راهنمایی بودیم سر کلاس علوم رفتیم آزمایشگاه.... انواع سنگ هارو داشتن نشونمون میدادن... دوستم از بین سنگ ها یکی رو برداشت با ناخن خراشش داد میگفت چه نرمه.... تا نگو سنگ نبود.... پهن گاو بود🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی راهنمایی بودیم سر کلاس علوم رفتیم آزمایشگاه.... انواع سنگ هارو داشتن نشونمون میدادن... دوستم از ...

😶😂😂😂😂

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎
2731

واسه روز زن توی سالن آمفی تاتر واسمون جشن گرفته بودن، وارد تالار که شدم ردیف اول که همیشه مسئولین می شینن خالی بود و دوستام رفته بودن طبقه سوم نشسته بودن، منم با غرور رفتم کنارشون و گفتم چرا بالا نشستین وقتی ردیف اول(صندلی های لاکچری) خالیه؟؟؟ و رفتم روی منبر که شما خانمها چرا به خودتون احترام نمی ذارین؟ وقتی خودتون اینکارو کنید معلومه هیچ کس حسابتون نمی کنه و بلندشون کردم که بریم جایگاه ویژه بشینیم. خودم اول صف بقیه هم پشت سرم راه افتادن که بیان قسمت شاهانه بشینن یهو پاهام پیچید به هم و از همون ردیف سوم افتادم وسط تالار 😂😂 یکی می گفت یا علی😂، یکی می گفت پاشووو اینقدر احترام نذار به خودت😂 خیلی ضایع شدم😭

یه بارم سر کلاس دینی... تو لپام باد می کردم با دستم فشارش میدادم یادش خالی شه.... یهو صدای گ... ز... ...

این دیگ خودازاریه😂😂😂😂

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎
واسه روز جشن توی سالن آمفی تاتر واسمون جشن گرفته بودن، وارد تالار که شدم ردیف اول که همیشه مسئولین م ...

فقط اونی ک گفته پاشو اینقد احترام نذار ب خودت😂😂😂😂

برا کنکور میدرسیدم تو پانسیون عصر بود بعد وثت استراحتو اصن یه سکوت خاصی حکم فرما بود منم مشغول درس و اینا یهو از یکی از میزای اطراف یک صدای عذر میخوام گاز روده ای اومد و رفت و همچنان سکوت حکمفرما بود تو پانسیون بعد من همچنان تو شوک بودم که چطور ممکنه همه بتونن خودشونو نگه دارن واو افرین چه باشخصیت که یهو نمیدونم چیشد مغزم گوزپیچ شد یهو زدمم زیر خنده واییی بعد از منم همهههههه زدن زیر خنده کل سالن رف رو هوا همه از اتاقا اومدن بیرون ببینن چه خبره وای خدا مننو بکشهههه جقد اون شخص خجالت کشیدههههه 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2740