2733
2739

آخه عزیزم شب عیده همه الان سرشون خیلی شلوغه و کار دارن نباید توقع زیادی از کسی داشته باشیم

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

عزیز دلم اینکه مهم نیست.خدا کنه همیشه اینقد شاد و خوشحال باشی که ناراحتیت همین باشه.خب گاهی آدم حوصله نداره سخت نگیر

درمورد من همه چیز میتونه تغییر کنه جز اینکه شکمو هستم و میمونم 😋😋😋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همين!؟ خب وقت نداشته لابد  ناراحتي داره؟كجا ضايع شدين؟😐 چه دل نازكين

من هروقت حتی حالم بدم بوده کاری داشته به کله رفتم شوهرم وقتی شنیدگفت خاک برسر من که تو جونتو وقف مادرت کردی اونم اینجوری خوردت کرد لازم نکرده بیاد بفهمم پاش گزاشته توخونه من میدونمو تو فرداهم کلا شوهرم سر کار بودمنم حالم خوب نبود گفتم میرم پیششون گفت بفهمم رفتی اون سمت دیگه پات تو خونه من نمیزاری

خب نمیزاشتی شوهرت متوجه شه چی گفت مادرت

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
عزیزم شاید وقت نداشته ازونجایی که باهات رودروایسی نداره و دخترش راحت بهت گفته ناراحت نباش عزیزم  ...

بقران فقط اشکام داره میریزه که چرا اینقد بی ارزشم واسش بجاش داداشم که اصلا محل بهش نمیده ی بند پشتشه

من هروقت حتی حالم بدم بوده کاری داشته به کله رفتم شوهرم وقتی شنیدگفت خاک برسر من که تو جونتو وقف ماد ...

نباید میذاشتی شوهرت متوجه بشه ، مردا کلشون باد داره 

روزی آید که دلم هیچ تمنا نکند...
2740
من هروقت حتی حالم بدم بوده کاری داشته به کله رفتم شوهرم وقتی شنیدگفت خاک برسر من که تو جونتو وقف ماد ...

دستی دستی روی شوهرتو به خودتو مادرت بازکردی یه چماق آماده با روبان دادی دستش تا راحت بزنه تو سرت

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
تلفنمون خرابه رو اسپیکر بود

اها پس خیلی بد شد ولی بازم اشکال نداره دیگه خودت دامن نزن بهش یجوری رفتار کن انگار اتفاقی نیوفتاده مردا هر چیزی رو بعدا سرکوفت میزنن 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

حرف شوهرت درست نبوده یه جورایی به مادرت حسادت میکنه شما باید بگی هر چیزی بینمون باشه مادر دختر حلش میکنیم . با مادرت صحبت کن واز ناراحتیحات بهش بگو 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
آخه عزیزم شب عیده همه الان سرشون خیلی شلوغه و کار دارن نباید توقع زیادی از کسی داشته باشیم

من توقعی نداشتم که گفتم فقط یکساعت فقط بزار اصلا بدرک من نباید بگه بچه من مریضه هی میره دکتر چه مرگشه اصلا سرمنو خر بکنه بگه نوه م گناه داره ی چی درست کنم بدم اون حداقل اون مریض نشه

هه شوهرت دنبال بهونه بوده واسه قطع رابطه حالا واجب بود جلو شوهرت زنگ بزنی چرا انقدر بی سیاستی 

یکم ک گذشت بگو سر چیزای مسخره که نمیتونم از مادرم بگذرم وظیفه ای نداشته ک اگر میومد لطف میکرد الانم شب عیده سرش شلوغه اشتباه از من بوده ک زنگ زدم وظیفه من بوده برم کمکش، بگو مگه تو از خانوادت سر این چیزا میگذری؟