2733
2739

من بابام که از دستش دادم و خیلی دلتنگشم😢

یه صلوات واسه بابام اگه میتونی🙏

و اگه صبح پاشدی زنگ بزن به عزیزانت و بگو دوستتون دارم چون تا نباشن نمیفهمی

دعاتون واسه سالم بودن بچه م که میخوام در آینده داشته باشم بزرگیتونو میرسونه ممنونم ازتون 🙏

روح پدرت شاد

مام لحظه سال تحویل میریم پیش مامان و بابام ان شاالله

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پدرم و مادربزرگم که فوت شدن و شوهرم که شهر دیگه کار میکنه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740

خدا بیامرزه 

منم مامانیم ک سال ۹۵ چند روز مونده بود ب سال ۹۶ دم عید فوت کرد خیلی دلم تنگ شده براش کاش بودش

هم عشقم دوس داشتم با اونم سال جدید شروع کنم 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
روح پدرت شاد مام لحظه سال تحویل میریم پیش مامان و بابام ان شاالله

ایشالله 

ممنونم گلم قربونت

دعاتون واسه سالم بودن بچه م که میخوام در آینده داشته باشم بزرگیتونو میرسونه ممنونم ازتون 🙏
خدا بیامرزه  منم مامانیم ک سال ۹۵ چند روز مونده بود ب سال ۹۶ دم عید فوت کرد خیلی دلم تنگ شده ب ...

خدابیامرزه جاشون خیلی خالیه خیلی

بچه ای که چندین ساله دوست دارم داشته باشم وندارم چندین ساله لحظه ی سال تحویل میگم خدایایه کاری کن سال آینده سه نفره سراین سفره باشیم اماهرسال نتهایی کنارسفره نشستم چون شوهرم هم سرکاره سال تحویلا

خدایاشکرت

خدابیامرزه همشونو 

ولی هستند بعضی ها که در قید حیاط هستن ولی دورن اونا هم ایشالله بیان همه باهم باشیم

خدا بیامرزه  منم مامانیم ک سال ۹۵ چند روز مونده بود ب سال ۹۶ دم عید فوت کرد خیلی دلم تنگ شده ب ...

خدا بیامرزدش.ادم اگه عزیزی رو دم عید از دست بده دیگه هیچ عیدی واسش عید نیست. عید واسش بدترین روزهاست