2737
2734

سلام دوستان

کسی تجربه ای در مصرف این شربت برای کودکش داشته؟ دکتر به بچم داده. سرماخورده آبریزش بینی داره و دکتر گفت گوشش التهاب داره و خب سرفه هم زیاد میکنه

دکتر به دختر منم چند هفته پیش که سرماخورده بود داد

قبلش یه‌چرک خشک کن دیگه داده بود که بهش نساخت و اورد بالا

اینو بعدش داد که بعد ۳ بار مصرف کهیر زد و قطعش کردم

البته‌چون تب داشت داده بود و تبش اومد پایین و دیگه چرک خشک کنی ندادم

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=84978129]نمیدونم چرا هرچی میخوام بچم سالم و سلامت باشه و موادغذایی سالم مصرف کنه و دارو نخوره نمیشه که نمیشه...[/QUOT]

نمیشه عزیزم🤕

2728
دکتر به دختر منم چند هفته پیش که سرماخورده بود داد قبلش یه‌چرک خشک کن دیگه داده بود که بهش نساخت و ...

پسر منم دو روز پیش تب داشت داره دندون درمیاره اما سرفه و آبریزش نداشت که امروز پیدا کرد برا همین واکسنش رو عقب انداختم. خب اگه اموکسی بهش نساخت چیکار کنم تو این تعطیلی ها؟؟😭

[QUOTE=84978129]نمیدونم چرا هرچی میخوام بچم سالم و سلامت باشه و موادغذایی سالم مصرف کنه و دارو نخوره ...

آره بخدا. سری قبل سر دندونهای پایینش هم سرماخوردگی داشت که با سیتریزن خوب شد اما این سری خیلی شدیده دوست ندارم بهش آنتی بیوتیک بدم آخه خیلی زوده!😣

پسر منم دو روز پیش تب داشت داره دندون درمیاره اما سرفه و آبریزش نداشت که امروز پیدا کرد برا همین واک ...

فردا زنگ بزن دکتر گفت اگه نساخت جایگزین و بگین که بنویسم و بدونم

ان شالله هم‌میسازه

حتما بهش بده صبر کن کامل هم خوب بشه یکم هم دوباره سرحال بشه بچه بعدش ببرش واکسن

آره بخدا. سری قبل سر دندونهای پایینش هم سرماخوردگی داشت که با سیتریزن خوب شد اما این سری خیلی شدیده ...

بده عزیزم دکتر بهتر میدونه

2738
فردا زنگ بزن دکتر گفت اگه نساخت جایگزین و بگین که بنویسم و بدونم ان شالله هم‌میسازه حتما بهش بده ص ...

ببخشید بچم گریه کرد مجبور شدم برم جواب ندادم. از فردا بهش میدم. بعد چند وقت علائمش ظاهر میشه؟

ببخشید بچم گریه کرد مجبور شدم برم جواب ندادم. از فردا بهش میدم. بعد چند وقت علائمش ظاهر میشه؟

عززززیزم ایشالله زود خوب بشه

بعد ۲ الی ۳ بار مصرف مشخص میشه

قربون الان حالش بهتر شده؟😍⚘

فدات. بهتره خدارو شکر. سرفه هاش و آبریزش بینیش کمتر شده بچم همش هم خوابه از داروها☹. حالا امیدوارم این روزا میریم مهمونی دوباره برنگرده. چند روز دیگه هم باید واکسن یکسالگیش رو بزنم که تقریبا از موعدش دو هفته گذشته.

مرسی خانم گلی 😍

راستی عیدت هم مبارک.💞

فدات. بهتره خدارو شکر. سرفه هاش و آبریزش بینیش کمتر شده بچم همش هم خوابه از داروها☹. حالا امیدوارم ا ...

عید شما هم‌مبارک گلم ان شالله سال خوبی برات باشه🌹🌹🌹🌹🌹.

واکسن یک سالکی یک ماه فرصت داری صبر کن بچه خوبه خوب بشه بعدش بزن

2706