2733
2739

درباره ویژگی های شخصیتی تون  صحبت می کنید 

یه سری تست های خاص رو میزنید 

تا مشاور بهتر بتونه  نسبت ب شخصیت هاتون  اشراف پیدا کنه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ازدواج كردم به ما كه جرت گفت تست اينا گرفت خيلى پولكى ام بود زرت و زرت پول ميگرفت،به من آخرش گفت اگه ميخواى بدونى با اين آدم چطورى بايد برهورد كنى و رگه خوابش بياد دستت بايد بازم بيايى كه من نرفتم،حتى يه آقا هم اونجا بود ميخواست وقت بگيره بياد با نامزدش گفت چطوره گفتم خوب نيست نياين

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!
2740
ای جونممم😍اخرش میگ بهم میخورید یا نه؟سوالاش چجوریه چه جوابی بهت میده

😌😍

اره اخرش میگه

یه لب تاپ ب ما داد هرکدوم جداگانه ۲۰۰تا سوال یادم نیست سوالاشو دقیق بعد طبق اون میزان خشونت،اجتماعی بودن،احساس مسئولیت،نظم،حس عشق رو گفت بهمون

پیش مشاور درجه یک برو نه پیش هر احمقی....

بله من چند نفر رو ازشون خواستم قبل ازدواج برن مشاوره

مشاور وقتی خصوصیات طرف مقابل رو براشون روشن کرده منصرف شدن از ازدواج

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
یکی از اقوام ما رفتن.از دواج کردن دوسال بعدش جدا شدن😐

همشم نمیشه به حرف این مشاورا اکتفا کرد,یکی از مشاورا تو دانشگامون برامون صحبت میکرد مثلا میخواست چشم و گوشمونو باز کنه ولی حرفاش با کنایه بود و حس بد میداد,,نباید اینطوری باشه..

یکی از اقوام ما رفتن.از دواج کردن دوسال بعدش جدا شدن😐

مشاور نمیگه ازدواج کنین یا نکنین

میگه طرفت این مشکلات رو داره

خودت ببین با این محاسن و این مشکلات با طرفت کنار میای یا نه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706